5. 10. 2015

Testování kolečkových lyží

Zimní sezona se blíží a proto je třeba začít se trochu hýbat. Oprášit techniku, potrápit fyzičku a vyzkoušet nové možnosti. Protože je letos opravdu z čeho vybírat, vytáhli jsme celé naše Testcentrum ven, abyste mohli vše pořádně otestovat a vybrat si to nejlepší.

Poslední zářijovou středu jsme se sešli u nás na prodejně, každý účastník nafasoval krásné funkční triko značky CRAFT a hurá na komárovskou cyklostezku. Času nebylo mnoho, přesto si každý zvládl vyzkoušet 3-4 páry lyží. Mezi klasičkami byly nejoblíbenější SRB Classic CR06. Ve skatu dostaly chvály dostaly opět SRB model Skate SR05, těsně v závěsu pak finské One Way Skate 7 a mezi dámským částí také lehké MAPLUS SPEED ONE. Ať se účastníci budou věnovat kolečkovým lyžím jako přípravě na zimu, nebo prostě jen tak, protože sněhu je v posledních letech není mnoho a na kolečkových lyží zapojíte pěkně celé tělo, u nás určitě uspokojíme s nabídkou každého. Kromě samotné jízdy jsme rozdali i pár rad pro trénink a pár cviků na potrápení rovnováhy.

Kdo náhodou promeškal testovací odpoledne, připomínáme, že veškeré kolečkové lyže máme v půjčovně na prodejně v Brně Komárově. Cyklostezka je za rohem a tak stačí přijít ve sportovním oblečení a můžete rovnou vyrazit. Vždyť již připravujeme první výjezd na sníh - do rakouského Tauplitz

Děkujeme všem za aktivní účast na sportovním odpoledni a také značce CRAFT za podporu. Mimochodem nová zimní kolekce oblečení CRAFTu už dorazila na prodejnu. NOVÁ KOLEKCE A protože se letos stáváme CRAFT SKI EXPERT výběr je velký a budete nás teď v oblečení s tečkami potkávat pravidelně :)

Autor:
Terka Cupáková
Pojištění Alpenverein