Brno

Jednoduchá dostupnost MHD (autobusy 50 a 49, zastávka Komárov a tramvaj č.12, konečná stanice Komárov) Parkoviště pro zákazníky přímo před prodejnou - snadné parkování!

Náš team

Tomáš Telecký

Tomáš Telecký (Momo)

Jednatel společnosti, vedoucí cestovní agentury. Rád si zapomíná klíče a telefony na nejrůznějších místech, takže občas tráví rána před prodejnou až ho někdo konečně vysvobodí... :)

Tom Řezníček

Tomáš Řezníček

Zodpovědný za chod prodejny a eshopu. Rád poradí se sortimentem horolezectví, kolečkových lyží či běžek. Vede oddělení kávy a marketingu. Úspěšný biatlonista, zapálený skialpinista, horský běžec a horolezec.

Alča Měchurová

Alča Měchurová

Alču potkáte na prodejně především dopoledne a vyřeší s Vámi bezchybně objednávky přes eshop, nebo s upřímným úsměvem poradí přímo v krámu. Extrémně šikovná kuchařka a nyní také nadšená (a nadějná) lezkyně a začínající vodačka.. :)

Tomáš Lukeš

Tom Lukeš

Služebně druhý nejmladší v Sunsportí rodině. Neúnavný pracovník prodejny a půjčovny. Rád Vám poradí s výběrem zboží po telefonu, mejlu nebo přímo na prodejně.

Michal Vank

Michal Vank

čerstvý Magistr a nová síla a krev v našich řadách. Michal je produktový manažer kolečkových lyží a lyží. Skutečný odborník na danou problematiku, který se o ně rád podělí.

sun_sport_vyska

A mnoho dalších

kteří s námi dlouhodobě či krátkodobě spolupracují...

Prodejna_zvenku3-2016-web

Brno

Detail

Horolezectví, vodáctví, outdoor a vybavení pro běžkaře.

Sun sport Brno
Kšírova 32
619 00 Brno

info__at__sunsport.cz
pevná: +_420 _541 _248 _595
mobil: +_420 _734 _202 _223
Po - Pá: 8.00 - 18.00
So - Ne: zavřeno