Dalešická přehrada - teambulding na mořském kajaku

Kondiční pádlování, teambulding

Vydejte se s námi na seakayaku za klenotem Třebíčska. Společných 15 km plavby na vlastní pohon v nádherném zatopeném údolí řeky Jihlavy, se vám vryje do paměti navždy.

Jeden celý den prožijeme v těsném kontaktu s přírodou. Vodní nádrž Dalešice je unikátem široko daleko. Z Vladislavy poplujeme nádhernými zátokami k ústí Dalešické přehrady. Z její hladiny pak budeme mít možnost vidět všechny krásy, které tato nádrž skrývá. Cestou obeplujeme ostrůvek na němž se ještě dnes nachází, byť nepatrné, zbytky hradu Kozlov. Budeme se z vodní hladiny kochat řadou skalních útvarů, jejichž přítomnost v zalesněném údolí dotváří romantickou atmosféru této oblíbené horolezecké lokality. Tím nejznámějším skalním útvarem je skála Wilsonka, nacházející se asi v polovině naší plavby. Pro zastávku a piknik či oběd se nabízí Hartvíkovická pláž. Po dalších 5-ti kilometrech vyrážíme k cíli naší plavby, k Dalešické hrázi. Nemineme však pozůstatek Hradiska Kramolín ani skalní útvar Vztyčený prst s nímž dovedete sbírku svých fotografií ze světa vodní hladiny k dokonalosti.

Akce je vhodná především pro:

  • Firemní kolektivy a party přátel, kteří chtějí své dny trávit aktivně.
  • Sportovní teamy, kteří obklopeni přírodou chtějí vylepšit svoji kondici
  • Začátečníky, kteří sami nebo pod dohledem instruktora chtějí proniknout do krás seakayakingu

Obvyklý průběh:
Sraz 1: Čas i místo odjezdu přizpůsobíme se Vám (sídlo firmy či jiné spádové místo)
Sraz 2: (v případě vlastní dopravy) ve Vladislavi.
Před vyplutí probíhá seznámení s vybavením, teoretický i praktický rychlokurz pádlování a nezbytný bezpečnostní pohovor (Safety talk) včetně nácviku záchrany a sebezáchrany.
Ideální čas zahájení plavby: cca v 10:00 hodin
Příjezd ke hrázi: cca v 15 hodin, záleží na výkonnosti a délce přestávky

Orientační cena: 990,-Kč zahrnuje: dopravu a zapůjčení materiálu (loď, špricka, pádlo, vesta případně bunda), instruktora, který Vám bude k dispozici po celou dobu plavby.
Za příplatek je pak možno zajistit dopravu osob, kvalitní občerstvení případně další služby, které Vaši plavbu ještě zpříjemní. Těšíme se na společné zážitky

Kontaktovat nás můžete pomocí níže přiloženého formuláře popřípadě emailem mailto:telecky.tomas__at__sunsport.cz nebo telefonicky 734202222.

tt
Autor:
Tomáš Telecký (Momo)
Pojištění Alpenverein