Kolečkové lyže - testujeme

Test centrum

Sníh roztál, nastál čas vytáhnout kolečkové lyže a zůstat tak v bílé stopě po celý rok. Využijte možnost otestovat největší množství kolečkových lyží v ČR. Soutěže a obratnostní závod o hodnotné ceny.

Zveme všechny milovníky kolečkových lyží na velký testovací den kolečkových lyží, kterým zahájíme letošní sezónu. Sun sport je v současnosti největším testovacím centrem v ČR, k vyzkoušení budou lyže na klasiku, na bruslení i offroady. Nebude chybět ani letošní novinka - kolečkáče s bezdrátovou brzdou.

Očekávaný průběh:

13:00 sraz v Sun sportu. Rádi bychom Vám při této příležitosti představili projekty Koleckovelyze.cz a SPORT CAN BE ART. Poté se společně se přesunem na nedaleké "závodiště". Zde budou připraveny všechny kolečkové lyže a hole k zapůjčení a testování (veškeré testovací lyže jsou osazeny NNN vázáním, po dohodě je možné zapůjčit boty). Na úvod proběhne seznámení s novinkou letošní sezóny, norskou značkou RollerSafe - kolečkáče s bluetooth brzdou. Pro testování silničních kolečkových lyží využijeme cyklostezky a přilehlé parkoviště, pro Offroady se nabízí přilehlý bikrosový areál. Kromě klasického testování vyhlásíme i několik jedinečných soutěží:

  • Obratnostní závod
  • Boj o maximální dosaženou rychlost
  • Boj o nejkratší brzdnou dráhu na suchu i na vodě

Ukončení testování a soutěží očekáváme kolem 17:00 hodiny. Pokud bude síla a nálada, můžeme společnou vyjížďkou navštívit některou s přilehlých zahrádek a zaslouženě se občerstvit.

Pro informace volejte - Michal Vank 724266692, pro (nezávaznou) přihlášku prosím vyplňte následující kontaktní formulář.
Těšíme se na setkání s Vámi

Autor:
Michal Vank
Pojištění Alpenverein