od jara do podzimu

Kondiční pádlování na seakayaku

Kondiční pádlování, teambulding

Potřebujete se udržet v kondici? Nebaví vás dusno v přeplněné posilovně? Vyzkoušejte jízdu na mořském kajaku. S rodinou, firmou nebo s přáteli nebo jako jednotlivec za cílem udržení dobré fyzické kondice.

Daleko od lidí, daleko od hluku velkoměsta, mimo dusno přeplněných posiloven a lekcí kondiční přípravy. Pojďte si dát do těla a zároveň psychicky zrelaxovat na vodní plochu. Šplouchání vody a odlesk vaší lodě ve vodní hladině vám pomůže zapomenout na starosti všedního dne a přenese vás alespoň na chvíli do Norských fjordů či Chorvatských zátok.

Obvyklý průběh

Na břehu brněnské přehrady v místě setkání (dle dohody) je pro vás ve smluvenou hodinu připraven příslušný počet mořských kajaků včetně potřebného vybavení. Je na vás, budete-li chtít vyplout s instruktorem či raději sami. Rychlost i směr si určíte sami. Pokud se rozhodnete využít služeb instruktora, ten vám ochotně poradí s technikou záběru a s dalšími nástrahami seakayakingu. V tomto kurzu se zaměříme kromě základní techniky i na kondiční výdrž. Vše lze dle domluvy nabídnout i s rozcvičením a protažením na břehu a absolvovat tak komplexní jednotku kondiční přípravy.

Termíny a čas

Termín, čas i místo vyplutí si určujete vy.

Potřebné vybavení

Doporučujeme náhradní oblečení, i když se celá plavba dá bez problémů zvládnout „suchou nohou“. Od nás dostanete zapůjčené mořské kajaky s kormidlem (jednomístné nebo dvojmístné), pádla a vesty. Na přání lze také zapůjčit neoprenový oblek či vodáckou bundu.

Cena

1 osoba 500,- za lekci s instruktorem, termíny budou závislé na počtu zájemců

2 – 4 osoby – 2500,- Kč / skupina
5 - 8 osob – 2900,- Kč / skupina
Příplatek za instruktora: 500,- Kč/skupina

Základní cena obsahuje dovoz lodí s vybavením na břeh přehrady, případně dle domluvy dle vašeho přání. Základní školení techniky jízdy a bezpečnosti na vodě, zapůjčení veškerého potřebného vodáckého materiálu.

Informace, přihlášky:

Tomáš Telecký
e-mail: telecky.tomas@sunsport.cz
tel: 734 202 222

nebo využijte kontaktní formulář níže.

Nepřehlédněte nabídku dalších aktivit na brněnské přehradě:
Pravidelné pádlování

tt
Autor:
Tomáš Telecký (Momo)
Pojištění Alpenverein