LODĚ K VODĚ

Přivezeme Vám loď až k řece

Lodě k vodě - tak zní slogan, kterým vám chceme maximálně usnadnit Váše vodácké dobrodružství. Vy pádlujete, my se staráme.

Jak na to? Vyberete si řeku (jezero, přehradu...) datum a čas. Ve vodácké půjčovně si na daný termín zarezervujete lodě nebo zavoláte do Sun sportu, kde Vám s tímto úkonem rádi pomohou. V domluvený den a čas přijedete na start Vaší plavby a připravené a nafouknuté lodě už Vás budou čekat. V cíli pak z lodí jednoduše vystoupíte a zbytek starostí je na nás.

Co všechno vám k vodě přivezeme? Pevné i nafukovací kánoe, rafty pro 4 nebo rafty pro 6 osob, kajaky na divokou vodu, mořské kajaky pro jednu či dvě osoby, jezerní kajaky či paddleboardy a k tomu veškeré příslušenství (pádla, vesty, přilby, neopreny, lodní pytle, sudy...)


A kolik Vás to bude stát? Kalkulace na službu LODĚ K VODĚ je individuální. Skládá se z aktuální ceny za zapůjčené vybavení a z nákladů na dovoz (nafouknutí) a odvoz (čištění a balení) lodí - cena je tedy odvislá od délky zápůjčky, množství lodí a vzdálenosti od Brna. Neváhejte nás o kalkulaci požádat.

Jdete do toho? Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat:

  • telefonicky: 734202223
  • pomocí přiloženého formuláře

Těšíme se na setkání s Vámi

Sun sport team

tt
Autor:
Tomáš Telecký (Momo)
Pojištění Alpenverein