Od jezu k hrázi - teambulding na seakayaku

Kondiční pádlování, teambulding

Oblíbená nenáročná vodácká akce přímo v Brně. Bavte se s kolegy či přáteli přímo na vodní hladině. Udělejte něco pro svoji kondici. Pádlujte na mořském kajaku po Svratce přes brněnskou přehradu od jejího začátku až k hrázi. Plavba je krásná, prudce nakažlivá.

Obyvklý průběh:
Sraz na přístavišti na u brněnské přehrady případně na startu plavby, tzn u jezu ve Veverské Bítýšce. Odtud vyplouváme na mořských či jezerních kajacích směr hráz. Věřte, že po nádherné cca 9 km dlouhé plavbě, se vám ani nebude chtít z lodi vystoupit.
Meandrující přehrada nám brzy odkryje výhledy na hrad Veveří. Pro štěstí si obkroužíte kříž na ostrově v podhradí a po dalších kilometrech plavby se nádrž otevře a brněnský Prýgl se představí v celé své kráse. Chcete se cestou vykoupat na pláži? Dáte si kávu přímo na lodi? Je to jen na vás. Po přistání se nabízí možnost občerstvení u grilu či v jedné z restaurací.
Délka plavby: cca 3 hod
Obtížnost: vhodné i pro začátečníky
Ideální sestava: skupina od 6 do 15 osob, přátelé, rodiny, firemní kolektivy
Plavidla: Mořské či jezerní kajaky s kormidlem pro jednoho (singl) či dva (double) kajakáře
Cena: 500,-kč obsahuje: zapůjčení veškerého vodáckého vybavení, dopravu osob i lodí na start plavby, instruktáž před vyplutím, doprovod auta po břehu, převoz osobních věcí ze startu do cíle.
Služby za příplatek: Instruktor po celou dobu plavby (2000,-Kč na skupinu), zajištění občerstvení během plavby nebo v cíli (dle domluvy).

Těšíme se na společné zážitky

Informace a přihlášky: Tomáš Telecký na tel: 734 202 222 nebo email Tomáš Telecký nebo může použít kontaktní formulář níže.

Koukněte na náš Youtube kanál jak se pádluje na kajaku: Seakayak

tt
Autor:
Tomáš Telecký (Momo)
Pojištění Alpenverein