18. 5. - 13. 10. 2019

Pádlování za úplňku

Romantika přímo v Brně

Tak trochu jiná noc. Absolutní klid, slyšet je jen šplouchání vody. Nad hlavou měsíc v úplňku, kolem pár kamarádů na mořském kajaku a společně pádlujete po hladině brněnské přehrady.

Pádlování za úplňku je určeno všem milovníkům romantických nocí a seakayakingu. Vodní hladina na brněnské přehradě je ideálním terénem pro úplné začátečníky, ale současně poslouží i pokročilým seakajakářům.

Termíny úplňku 2019

* 18.5. (so)

  • 17.6. (po)
  • 16.7. (út)
  • 15.8. (čt)
  • 14.9. (so)
  • 13.10 (ne)

Obvyklý průběh:

Na břehu brněnské přehrady v místě setkání je pro vás v domluvenou hodinu připraven příslušný počet mořských kajaků včetně potřebného vybavení. Je na vás, budete-li chtít vyplout s instruktorem či raději sami.

Sraz: od 19:30 hodin na stanici vodní záchranné služby na brněnské přehradě na Kozí Horce. Společné čekání na západ slunce si zpříjemníme grilováním - maso s sebou :-). Vyplutí cca ve 21 hodin, návrat kolem půlnoci.

Potřebné vybavení:

Doporučujeme náhradní převlečení, i když se celá plavba dá zvládnout „suchou nohou“. Od nás dostanete zapůjčené mořské kajaky s kormidlem (jednomístné nebo dvojmístné), pádla a vesty. Na přání lze také zapůjčit neoprénový oblek či vodáckou bundu. Nezapomeňte čelovku či jinou svítilnu.

Cena 350,-Kč Singlkayak

Cena 550,-Kč Doublekayak

zahrnuje dovoz lodí s vybavením na břeh přehrady, základní školení techniky jízdy a bezpečnosti na vodě, zapůjčení potřebného vodáckého materiálu

Informace, přihlášky:

Tomáš Telecký
e-mail: telecky.tomas@sunsport.cz
tel: 734 202 222

tt
Autor:
Tomáš Telecký (Momo)
Pojištění Alpenverein