Plachetnicí po Jadranu

Nevšední zážitky

Pokud vás nebaví přeplněné pláže, ale nechcete přijít o moře, opalování a také se chcete někam podívat, je pro vás naše plavba přesně to pravé.

Popíjíte ranní kávu za mírného pohupování lodi a vycházející slunce se odráží od všudypřítomných vln. Vlasy vám vlají ve větru, plachty jsou napnuté a loď sviští po moři a rozráží vlny. Říkáte si, že tohle je váš sen? Tak si ho splňte a pojeďte s námi brázdit vlny Jadranu. Na své si přijdou začátečníci i zkušení mořští vlci.

Průběh Trasu jsme se snažili naplánovat tak, abychom vám ukázali co nejvíce zajimavých míst. Podíváme se na turisticky známa místa jako Kornati, Primošten, Skradin, ale také na malý neznámý ostrůvek Biševo, kde se nachází turisticky oblíbená modrá jeskyně, a kde si také vyzkoušíme kotvení na bojce. Začínat i končit budeme v Šibeniku. Plán trasy je možné po odsouhlasení celou posádkou částečně pozměnit. Po celou dobu bude loď řídit zkušený kapitán.

Doprava Spolujízda s kapitánem devítimístnou dodávkou

Cena Liší se vždy od jednotlivé plavby (termín, počet lidí na lodi) Každá plavba se řeší individuálně. (odhadovaná cena 7000-15000Kč os/týden)

Pro koho je plavba určena? Pro firmy jako teambuilding (6-20 osob) Pro skupiny osob (6 – 20 osob)

Výlet pořádá klub outdoorových aktivit KOA Brno, z.s. pro své členy. Zaplacením výletu se automaticky stáváte členem klubu.

Tom
Autor:
Tom Řezníček
Pojištění Alpenverein