16. - 17. 11. 2019

Praha - Mělník v seakayaku

Nevšední zážitky

Tradiční podzimní splutí Vltavy v seakayaku na trase Prahy - Mělník. Krásná vyjížďka pro všechny, co již mají se seakayakem zkušenost a chtějí si zapádlovat společně s ostatními nedšenci.

Tak jako loni i letos se připojíme k seakayakářům ze všech koutů. Tak jako loni i letos společně poplujeme za každého počasí. Tak jako loni i letos vyrazíme o den dřív a společně poklábosíme s ostatními zapálenými seakayakáři. Tak jako loni i letos si odvezeme chuť vyrazit příští rok znovu.

Předpokládaný průběh:
Sraz v sobotu 16.10 v 15:00 před Sun sportem, Kšírova 32. Možnost parkování aut na parkovišti před prodejnou. Odtud společný odjezd směr Praha - Troja

Po ubytování společné posezení, dle počasí spojeno s grilováním

Neděle 17.11. hromadný start všech účastníků. Po splutí celého úseku Praha-Mělník (45km) převoz účastníků na místo startu a odtud odjezd zpět do Brna. Předpokládaný konec akce v Mělníku je cca 17-18. Návrat do Brna dle situace na D1 nepředvídatelný.

Cena : 1700,-Kč

Cena zahrnuje spolujízdu s instruktorem Brno-Praha-Brno, zapůjčení materiálu (loď, špricka, pádlo, vesta případně bunda), instruktora, který Vám bude k dispozici po celou dobu plavby, převoz z Mělníka do Prahy.

Cena nezahrnuje stravu a pojištění.

Ubytování je možné na místě startu ve vlastních stanech, popř. je možno poptat volné ubytovací kapacity v chatkách.

Pro případné dotazy a přihlášky prosím využijte formulář nebo email info__at__sunsport.cz

Alča
Autor:
Alena Měchurová
Pojištění Alpenverein