20. 10. 2019

RIO BOTIČO

Nevšední zážitky

Tradiční splutí pražské stoky. Nečekejte romantiku, nečekejte čistou vodu, nečekejte teplé počasí. Tato vodácká akce nemůže dopadnout jinak, než že si z ní odvezete netradiční zážitky.

Kdo se ještě nezúčastnil ničemu se nepodobajícího splutí pražské říčky Botič, jen těžko si dovede představit, co od tohoto dne očekávat. Citace z populárního českého vodáckého serveru hovoří za vše. "Rio Botičo nabízí získání špatných zkušeností, nepříjemných zážitků, bakterií a bacilů, popř. i odřenin a boulí. Dále poškození nebo zničení lodí, zlámání a ztráty pádel, potrhané oblečení, ztráty ideálů. Ale lidi jsou nepoučitelný, každý rok jich přijedou stovky." A proto i my vyrážíme za tímto typem vodáckého dobrodružství. Přidej se k nám.

Předpokládaný průběh:
Sraz 1 : 7:00 před Sun sportem, Kšírova 32. Možnost parkování aut na parkovišti před prodejnou. Doba cesty cca 2 hodiny
Sraz 2 : v případě vlastní dopravy - 9:30 v Praze na startu RIO Botičo - místo bude upřesněno přihlášeným účastníkům.
Zahájení plavby: cca v 10:00 hodin
POskončení plavby je nezbytné zhodnocení akce spojené s dobrým obědem v přilehlé restauraci. Návrat do Brna :tentýž den kolem 18 hodiny.
Cena 1 : 990,-Kč - Tato cena zahrnuje spolujízdu s instruktorem, zapůjčení materiálu (loď, špricka, pádlo, vesta případně bunda), instruktora, který Vám bude k dispozici po celou dobu plavby.
Cena 2 : 500,-Kč zahrnuje v rámci služby Lodě k vodě zapůjčení vodáckého vybavení (pevná nebo nafukovací kánoe, popř kajak), dovoz, případné nafouknutí a opětovné sbalení a odvoz.

Pro případné dotazy a přihlášky prosím využijte formulář nebo email info__at__sunsport.cz

tt
Autor:
Tomáš Telecký (Momo)
Pojištění Alpenverein