Od května do září

Seakayakem na Dyji z pod Pálavských kopců do Lednice

Nevšední zážitky

Ideální příležitost pro začátečníky i zkušené milovníky seakayakingu užít si velmi nevšední plavbu jen kousek od domova.

Cílem tohoto výletu je řeka Dyje a k ní přilehlý Lednicko-valtický areál. Vítáni jsou všichni romanticky založení sportovci, začátečníci i zkušení seakajakáři.

Akce nemá aktuálně pevný termín, skupina sedmi zájemců si však může domluvit splutí na přání kdykoliv dle domluvy.

Vyplujeme z Nových Mlýnů hlavním tokem Dyje, kde můžeme obdivovat různé vodní ptactvo a práci všudepřítomných bobrů. Po osmi kilometrech plavby překonáme stavidlo, nalodíme se na Starou Dyji. Jejími meandry proplujeme kolem Janova hradu až k Minaretu, z kterého si užijeme dechberoucí výhledy na celý Lednicko-Valtický areál. Plavbu zakončíme v Lednici u zámku. Poté volný program.

Předpokládaný průběh:Sraz: V 8:00 ráno na prodejně Sun sportu, Kšírova 32. V případě vlastní dopravy v 9:30 u kempu v Nových Mlýnech.

Cíl: Lednice, zde se nabízí možnost odpoledního občerstvení.

Délka plavby: pohodovým tempem s přestávkami přibližně 5 hodin. Zdatní páddleři mohou dojet meandry Zámecké Dyje zpět do Nových Mlýnů.

Počasí: objednáno krásné, teplé, slunečné, jarní :)

Předpokládané ukončení: V pátek kolem 17 hodiny v Lednici, návrat do Brna přibližně v 18 hodin.

Co dále můžete očekávat? Během plavby jsme připraveni předávat Vám zkušenosti týkající se jízdy na seakajaku. Nabízíme možnost plavby na singl seakajaku i double seakajaku.

Cena: 990,- Kč zahrnuje: dopravu z Brna a zpět, zapůjčení a doprava potřebného materiálu na místo a zpět, doprovod zkušeného instruktora po celou dobu plavby, doprovodné vozidlo převážející suché věci ze startu do cíle.

Přihlášky a informace: David Dočekal, na tel 734 232 311 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže.

tt
Autor:
Tomáš Telecký (Momo)
Pojištění Alpenverein