Seakayaking - pravidelné pádlování na brněnské přehradě

Nevšední zážitky

Čím dál více aktivních lidí si zamilovává jízdu na mořském kajaku - seakayaking. Přidejte se k nim a přijďte si vyzkoušet večerní, ranní nebo víkendové pádlování na Brněnské přehradě.

ENGLISH VERSION

Sami nebo pod vedením instruktorů můžete každé úterý od 17:30, středu od 17:30 hod, a čtvrtek od 17:30 zažít příjemné dvě hodiny pádlování. Daleko od lidí, daleko od hluku velkoměsta a přitom jen pár minut od domova. Šplouchání vody, odlesk vaší lodě ve vodní hladině - to vše vám pomůže zapomenout na vše a přenese vás alespoň na chvíli do Norských fjordů či Chorvatských zátok. Jen kousek za Brnem zažijete pocity, za kterými odjíždí zkušení kajakáři na druhý konec světa.
Pádlování na brněnském moři je určeno pro pracovní kolektivy nebo kamarády, stejně tak pro páry či jednotlivce. Vodní hladina na brněnské přehradě je ideálním terénem pro úplné začátečníky, ale současně poslouží jako trénink i pokročilým seakajakářům.

Obvyklý průběh


Setkání účastníků na Kozí Horce u stanoviště Vodní záchranné služby zde: https://mapy.cz/s/1B6rB. Parkování pro auta na posledním parkovišti před cedulí "konec Brna". Na břehu přehrady je pro Vás připraven příslušný počet mořských kajaků včetně potřebného vybavení. Je na vás, budete-li chtít vyplout s instruktorem či raději sami. Rychlost i směr si určíte sami. Pokud se rozhodnete využít služeb instruktora, ten vám ochotně poradí s technikou záběru a s dalšími nástrahami seakayakingu.

Termíny a čas


Pravidelná úterý - od května do září pravidelně každé úterý v 17:30 hodin na Kozí Horce u stanoviště Vodní záchranné služby. Nezapomeňte si zamluvit kajak - formulář nebo tel. kontakt níže.
Nepravidelná středa - od července do srpna pravidelně každou středu v 17:30 hodin na Kozí Horce u stanoviště Vodní záchranné služby. Nezapomeňte si zamluvit kajak - formulář nebo tel. kontakt níže.
Pravidelné čtvrtky - od května do září pravidelně každý čtvrtek v 17:30 hodin na Kozí Horce u stanoviště Vodní záchranné služby. Nezapomeňte si zamluvit kajak - formulář nebo tel. kontakt níže.
Nepravidelná rána - od června do srpna vždy vždy ve vypsaný termínech v 7:00 hodin na Kozí Horce u stanoviště Vodní záchranné služby. V rámci ranní vyjížďky je pro vás připravena snídaně, a to přímo na vodní hladině. Nezapomeňte si zamluvit kajak - formulář nebo tel. kontakt níže.

Jste - li skupinka / kolektiv 6 a více osob, rádi pro Vás ušijeme termín, trasu i cenu na míru. Prosím kontaktujte nás.

Potřebné vybavení


Doporučujeme náhradní oblečení, i když se celá plavba dá bez problémů zvládnout „suchou nohou“. Od nás dostanete zapůjčené mořské kajaky s kormidlem (jednomístné nebo dvojmístné), pádla a vesty. Na přání lze také zapůjčit vodáckou bundu.

Cena

  • 350 Kč za osobu na singlekayaku.
  • 550 Kč za dvojici na double kajaku.
  • Chystáte - li se pádlovat pravidelně, oceníte permanentku se zvýhodněnými cenami: 5 jízd: 1600 Kč, 10 jízd 2900 Kč, 15 jízd 3900 Kč a 20 jízd 4800 Kč.

Služby instruktora na vodě i na souši v ceně. Nezapomeňte si vždy předem zamluvit loď (kontakt viz. níže).

Základní cena obsahuje dovoz lodí a zapůjčení mořského kajaku s vybavením (kajak s kormidlem, pádlo, vesta, na přání vodácká bundička, špricdeka), základní školení techniky jízdy a bezpečnosti na vodě. Po domluvě také odvoz od Sun sportu nebo od zastávky MHD Přístaviště.

Koukněte na náš Youtube kanál jak se pádluje na kajaku: Seakayak

Informace, přihlášky


e-mail: mailto:info__at__sunsport.cz
telefon: 734202223

Nebo využijte kontaktní formulář níže.

fotka
Autor:
David Dočekal
Pojištění Alpenverein