Test centrum a půjčovna kolečkových lyží

Test centrum

Jedinečná možnost testování kolečkových lyží. Na jednom místě vyzkoušejte kolečkáče na klasiku, na bruslení i kombi. Sami nebo pod vedením zkušených instruktorů. Každý všední den od 8 do 18 hodin.

Brněnská provozovna Sun sport leží v bezprostřední blízkosti cyklostezky vedoucí kolem řeky Svratky. Je tak ideálním místem k zapůjčení a testování kolečkových lyží. Jízda na kolečkových lyžích je nejlepším tréninkovým prostředkem pro aktivní běžkaře. Současně je to také velmi zdravý způsob pohybu, neboť běh na lyžích – a to i kolečkových – patří k jednomu z nejzdravějších sportů. Jako jeden z mála totiž rovnoměrně zatěžuje všechny svalové partie.

  • Trasy: Přímo z provozovny Sun sport je možné po pěkném asfaltu dojet až k nákupnímu centu Olympia (5 km jedna cesta). U Olympie je k dispozici kilometrový okruh včetně mírného klesání a stoupání. Pokud nejste zkušenými běžkaři, doporučuji k prvním krůčkům využít některý z našich individuálních kurzů, kurzů pro začátečníky nebo kurzu pro pokročilé.
  • Potřebné vybavení: Rádi vám zapůjčíme kolečkové lyže i hole. K dispozici jsou i boty, ty však doporučujeme z důvodů pohodlnosti mít vlastní. Doporučujeme používat cyklistickou přilbu a rukavice a pro začátečníky také chrániče kolen a loktů.
  • Rezervace: email: info@sunsport.cz, tel: 734 202 223
  • Cena: Zapůjčení vybavení se řídí Ceníkem půjčovny. Pokud si následně kolečkové lyže zakoupíte, považuje se zapůjčení jako testování a jednodenní půjčovné se z ceny odečítá.
tt
Autor:
Tomáš Telecký (Momo)
Pojištění Alpenverein