Test centrum a půjčovna kolečkových lyží

Test centrum

Jedinečná možnost testování kolečkových lyží. Na jednom místě vyzkoušejte kolečkáče na klasiku, na bruslení i kombi. Sami nebo pod vedením zkušených instruktorů.

Kolečkové lyže už dávno neslouží k letnímu tréninku jen špičkovým běžkařům. Čím dál častěji se na "kolce" postaví i milovníci bílé stopy, kteří si v posledních slabších zimách dostatečně neužili sněhu nebo aktivní sportovci, pro něž jsou kolečkové lyže skvělou fyzickou přípravou pro jakýkoli sport.

Chcete se dozvědět více o kolečkových lyžích či si je dokonce v klidu vyzkoušet? Potom neváhejte a přijďte za námi! Budete si moci vyzkoušet kolečkové lyže od řady světových výrobců, a to nejen na asfalt, ale i do terénu

Testcentra

Nové Město na Moravě - Vysočina Arena
Přímo ve Vysočina Areně, tedy v místě konání nejvýznamnějších závodů v biatlonu i běžeckém lyžování, si můžete zapůjčit a otestovat kolečkové lyže světových výrobců.

K dispozici vám budou tratě ve Vysočina Areně, které díky členitému profilu ocení především pokročilejší, zatímco pro začátečníky je ideální buď pouze samotný stadion ve VA či přilehlé rovinaté cyklostezky.

Brno - provozovna Sun sport
Brněnská provozovna Sun sport leží v bezprostřední blízkosti cyklostezky vedoucí kolem řeky Svratky. Je tak ideálním místem k zapůjčení a testování kolečkových lyží.

Přímo z provozovny Sun sport je možné po pěkném asfaltu dojet až k nákupnímu centu Olympia (5 km jedna cesta). U Olympie je k dispozici kilometrový okruh včetně mírného klesání a stoupání.

Pokud nejste zkušenými běžkaři, doporučuji k prvním krůčkům využít některý z našich individuálních kurzůči intenzivní jednodenní kurz v Novém Městě na Moravě

  • Potřebné vybavení: Rádi vám zapůjčíme kolečkové lyže i hole. K dispozici jsou i boty, ty však doporučujeme z důvodů pohodlnosti mít vlastní. Doporučujeme používat cyklistickou přilbu a rukavice a pro začátečníky také chrániče kolen a loktů.
Autor:
Michal Vank
Pojištění Alpenverein