Baťův kanál a meandrující Morava

17. 5. 2020
Seakayaky
CZK 990,-

Vydejte se s námi na plavbu Baťovým kanálem a malebnými meandry řeky Moravy na mořských kajacích či paddleboardu. Vychutnejte si pohodu příjemné plavby v nádherné krajině Strážnického pomoraví.

Na trase dlouhé 23 km překonáme 3 zdymadla a nespočet meandrů. Začínáme na na řece Moravě v Uherském ostrohu. Po chvíli však zahneme do Baťova kanálu, projedeme třemi zdymadly a pod Veselím se z vesela vrátíme zpět do hlavního toku řeky Moravy. Během jízdy vám poradíme s technikou jízdy a se vším, co vás bude o tomto nádherném sportu zajímat. Poznáte, že seakajak je nejen rychlá, ale také pohodlná a stabilní loď určená nejen na moře ale třeba právě i na tuto krásnou nedělní vyjížďku. Vše zakončíme příjemným posezením v nábřežní restauraci .

Akce je vhodná pro:

  • Milovníky mořského kajaku, kteří se neradi vrací stejnou cestou
  • Začátečníky, kteří sami nebo pod dohledem instruktora chtějí proniknout do krás seakayakingu
  • Firemní kolektivy a party přátel, kteří chtějí své dny trávit aktivně. Pro takové skupiny 7 a více osob jsme schopni vytvořit vlastní termín, vlastní trasu, přizpůsobit místo odjezdu a přizpůsobit cenu.
  • Pro dobrodruhy na paddleboardu, těm můžeme jejich trasu zkrátit dle domluvy

Obvyklý průběh:

V ranních hodinách se sejdeme na startu plavby (nasedací místo upřesníme všem přihlášeným účastníkům). Jedete-li z Brna, nabízíme spolujízdu s instruktorem. Vyplujeme a přibližně v polovině plavby děláváme příjemnou grilovací přestávku. Po 23 km (cca 5 až 6 hodin plavby) přistaneme v Rohatci, kde plavbu (u piva) zakončíme. Vaše suché věci převeze ze startu do cíle doprovodné auto.

Cena: 990,- Kč/osoba zahrnuje dovoz a zapůjčení lodí včetně příslušenství (pádlo, šprajda, vesta, popř. vodácká bunda), doprovodné vozidlo na břehu a celodenní doprovod instruktora.

 Jízdu na mořském kajaku si můžete před akcí vyzkoušet  v rámci pravidelného pádlování na Brněnské přehradě.  O čem seakajaking je, zjistíte na našem youtube kanálu. Všechny naše výlety můžete darovat svým blízkým formou dárkového poukazu

Více informací na info [at] sunsport [dot] cz nebo na telefonu 734202223

 

 

 

Jak to vypadalo minule:

Za tuto akci odpovídá:

Alča Měchurová

Seakayaking, vodácký instruktor
info [at] sunsport [dot] cz | +420 734 603 198