Chiemské jezero - Německo

21. - 23. 8. 2020
Seakayaky
CZK 3 990,-

Jistě právem je Chiemské jezero nazýváno Bavorské moře. Pro svoji rozlohu téměř 80 km² se stává lákadlem nejen pro letní dovolenou s dětmi, ale i pro jízdu na mořském kajaku. Nádherně čistou vodu doplňují vrcholky alpských hor. Pojeďte s námi pozorovat tuto krásnou kulisu přímo z vodní hladiny.

Od nevidim do nevidim, takto by se dala nazvat atmosféra Chiemského jezera na němž můžete výborně potrénovat třeba před výpravou k moři. Dalším lákadlem Chiemského jezera jsou bezesporu ostůvky na které se zajedem podívat, ryby, které můžete díky průzračné vodě pozorovat přímo pod vaší lodí, čisté a dobře vybavené kempy nebo třeba i parta přátel se stejným nadšením do pádlování.

Předpokládaný průběh: 

Pátek v 6:30 odjezd z Brna, odpolední výukové pádlování zahájené bezpečnostním pohovorem. Sobotu a část neděle strávíme na vodě. Nedělní příjezd do Brna plánujeme na 20 hodinu. Spát budeme k kempech (cenu kempu upřesníme v květnu), stravovat se budem z vlastních zásob.

Obtížnost: Plavba je určena pro začátečníky i pokročilé průměrně fyzicky zdatné paddlery, pro milovníky pádlování a přírody. V lodích vezeme věci jen na jeden den. 

Na čem plujeme? Mořské kajaky s kormidlem pro jednu (singlekajak) či dvě osoby (doublekajak), jezerní kajak nebo paddleboard. 

Cena 3990 Kč / osoba zahrnuje dopravu materiálu na start plavby a zpět, spolujízdu s instriktorem, zapůjčení mořského kajaku s vybyvením, přítomnost instruktora po celou dobu akce. Cena nezahrnuje ubytování, stravu a pojištění 

Nehodí se Vám termín? je Vás skupina 6 a více osob? Kontaktujte nás, vytvoříme vám vlastní termín

Jízdu na mořském kajaku si můžete před akcí vyzkoušet v rámci pravidelného pádlování na Brněnské přehradě.  O čem seakajaking je zjistíte na našem youtube kanálu. Všechny naše výlety můžete darovat svým blízkým formou dárkového poukazu. 

Více informací na info [at] sunsport [dot] cz nebo na telefonu 734202223. Výlet pořádá klub outdoorových aktivit KOA Brno, z.s. pro své členy. Zaplacením výletu se automaticky stáváte členem klubu.

 

 

 

Za tuto akci odpovídá:

Alča Měchurová

Seakayaking, vodácký instruktor
info [at] sunsport [dot] cz | +420 734 603 198