Deltou Dyje na seakayaku

6. 6. 2020
Seakayaky
CZK 990,-

Na mořském kajaku či paddleboardu proplujeme Deltou Dyje, a prozkoumáme horní nádrž novomlýnských nádrží. Okolí dominuje pohoří Pálava, společnost nám obvykle dělá jen vodní ptactvo. Romantika kousek za Brnem.

Obvyklý průběh: 

Setkání na startu plavbu v ranních hodinách (místo vyplutí upřesníme všem přihlášeným účastníkům). Vyplouváme a nádhernou krajinou horní nádrže proplujeme do Dyje. Plavbou proti proudu, který již ale nemá sílu, dopádlujeme do Drnholce popř. dle času i dál. Překvapí vás jistě, tak jako nás, jak nádherná krajina se skývá za humny. Cestou zpět se nám na obzoru objevuje pohoří Pálavy a deltou Dyje vplujeme zpět do Novomlýnských nádrží. Řeka se mění v jezero, Pálava je na dosah ruky a v dálce nás vítají střechy "přístavní" vesničky Pasohlávky.

Na čem plujeme?

  • mořské či jezerní kajaky (jednomístné nebo dvojmístné)
  • paddleboard (trasa lze libovolně upravit)

Obtížnost: vhodné i pro začátečníky nebo rodiny s dětmi

Délka plavby: cca 20km, 5 hodin. Trasa lze kdekoli zkrátit nebo prodloužit

Cena 990,-Kč zahrnuje zapůjčení a dopravu materiálu (loď, špricka, pádlo, vesta případně bunda) na start plavby, doprovod zkušeného instruktora po celou dobu plavby. V případě odjezdu z Brna nabízíme spolujízdu s instruktorem. 

Nehodí se Vám termín? je Vás skupina 6 a více osob? Kontaktujte nás, vytvoříme vám vlastní termín.

Jízdu na mořském kajaku si také můžete před akcí vyzkoušet např. v rámci pravidelného pádlování na Brněnské přehradě, popřípadně shlédnout na našem youtube kanálu. Všechny naše výlety můžete darovat svým blízkým formou dárkového poukazu.

Více informací na info [at] sunsport [dot] cz nebo na telefonu 734202223

 

 

Jak to vypadalo minule:

Za tuto akci odpovídá:

Alča Měchurová

Seakayaking, vodácký instruktor
info [at] sunsport [dot] cz | +420 734 603 198