Květnový západ Slunce a Měsíc v úplňku

Seakayaky/Paddleboard5. 5. 2023 400 Kč

Tak trochu jiná noc. Absolutní klid, slyšet je jen šplouchání vody. V dáli ještě vidíme zapadající slunce a za námi už stoupá měsíc v úplňku. Kolem pár kamarádů na mořském kajaku a společně pádlujete po hladině Brněnské přehrady.

Pádlování za úplňku je určeno všem milovníkům romantických nocí, seakayakingu a nejlépe obojího. Vodní hladina na Brněnské přehradě je ideálním terénem pro úplné začátečníky, ale současně poslouží i pokročilým seakajakářům. Úplněk z vodní hladiny slibuje nezapomenutelné zážitky.

Vyplouváme z Kozí Horky od stanice vodní záchranné služby ZDE

Čekání na západ Slunce a východ Měsíce v úplňku je možno si zpříjemnit společným grilováním na veřejném gril pointu Kozí Horka.

POZOR - čas vyplutí se každém měsíci liší.

Délka plavby cca 2 hodiny.

  

Datumdenčas vyplutí západ Sluncevýchod Měsíce
5.5.pátek19:30 20:2020:26

 

Obvyklý průběh

Na břehu Brněnské přehrady v místě setkání je pro vás v domluvenou hodinu připraven příslušný počet mořských a jezerních kajaků (k dispozici jsou i paddleboardy) včetně potřebného vybavení. Je jen na vás, budete-li chtít vyplout s instruktorem či raději sami. Plavbu s instruktorem nám nahlaste prostřednictvím rezervačního formuláře. 

Potřebné vybavení

Doporučujeme náhradní převlečení, i když se celá plavba dá zvládnout „suchou nohou“. Od nás dostanete zapůjčené mořské kajaky s kormidlem (jednomístné nebo dvojmístné), jezerní kajaky či paddleboardy a k tomu pádla,vesty a šprajdy. Na přání lze také zapůjčit vodáckou bundu (nutné nahlásit v prostřednictvím rezervačního formuláře). Nezapomeňte si vzít čelovku či jinou svítilnu.

 

plavidlocena za loď s vybavením v Kč
single kajak400
double kajak600
paddleboard350

Na úplňkové pádlování nelze uplatnit permanentku z pravidelného pádlování.

 

Cena zahrnuje dovoz lodí s vybavením na břeh přehrady, základní školení techniky jízdy a bezpečnosti na vodě, zapůjčení potřebného vodáckého materiálu a v případě zájmu i doprovod instruktora. 

Mrkněte na náš youtube kanál a udělejte si představu o seakajakingu. Všechny seakajakové akce lze také darovat formou dárkového poukazu

Více informací na info [at] sunsport [dot] cz nebo na telefonu 734202223

Za tuto akci odpovídá:

Alča Měchurová

Seakayaking, vodácký instruktor
mechurova.alena [at] sunsport [dot] cz
+420 734202223

Hodnocení
účastníků

Pádlování na seakajacích na přehradě s Vámi je paráda. Až natrénujeme, pustíme se s Vámi do delších výletů.
Petra Lišková
Prima parta, bezva akce.
Jimi Vyskočil
Jel jsem na mořském kajaku z Vídně do Bratislavy. Velmi kladně hodnotím přátelskou atmosféru mezi účastníky i od pořadatelů, ochotu pomáhat slabším.
Jan Schindler
Parta super lidiček. Absolvovala jsem s nimi výlet na seakayaku - dobře zorganizované, zapůjčení veškerého vybavení, zkušení instruktoři k ruce. Fantastické, doporučuji.
Petra Pavlíková