Mazurská jezera - Polsko v seakayaku

24. 4. - 2. 5. 2020
Seakayaky
CZK 10 000,-

Vyhlášená a hojně navštěvovaná jezera na severu Polska. My však vyplouváme dříve, než vodní plochy zaplní četné plachetnice a jachty. Seakajakový výlet po Mazurských jezerech patří mezi nezapomenutelné zážitky.

Oblast Mazurských jezer je doslova kajakářský ráj. Obrovské vodní plochy ledovcových jezer jsou lemována písčitými plážemi, nádhernou přírodou a kouzelnými přístavními městečky. V průzračné vodě se zrcadlí volavky a kormoráni a my je můžeme pozorovat přímo z vodní hladiny a to dříve, než se začnou sjíždět turisté a jachtaři.

Obvyklý průběh:
1. den : Pátek večer odjezd. Nástupní místa Brno, Olomouc, Ostrava.
2. - 7. den : Plavba po jezerech
8. den: Návrat

Bude to jako vždy, jedno velké dobrodružství. Vše potřebné si povezeme v lodích, spát budeme ve vlastních stanech nebo pod širým nebem a to "na divoko", na plážích nebo v tábořištích. Vařit si budeme svépomoci sami z vlastních zásob. Po celou dobu vás bude doprovázet zkušený instruktor Tom, pro něhož je seakayak vším.

Obtížnost: plavba je vhodná pro alespoň mírně pokročilé a průměrně fyzicky zdatné padlery.

Cena: 10 000,-Kč/osoba. V ceně je zahrnuta doprava pohodlnými dodávkami, neustálý doprovod zkušeného instruktora, zapůjčení lodi s veškerým příslušenstvím.
V ceně není zahrnuta strava, ubytování a pojištění.

Podrobnější pokyny obdrží přihlášení účastníci 14 dní před akcí. V případě nepříznivého počasí jsme připraveni neodjet, popřípadě nevyplout. Bezpečnost je pro nás na prvním místě. 

Všechny naše výlety můžete také darovat svým blízkým formou dárkového poukazu.

Více informací: Mail: info [at] sunsport [dot] cz nebo tel. 734202223

Výlet pořádá klub outdoorových aktivit KOA Brno, z.s. pro své členy. Zaplacením výletu se automaticky stáváte členem klubu.

 

Jak to vypadalo minule:

Za tuto akci odpovídá:

Alča Měchurová

Seakayaking, vodácký instruktor
info [at] sunsport [dot] cz | +420 734 603 198