Od jezu k hrázi - teambulding na seakayaku

Firemní akce

Oblíbená nenáročná vodácká akce přímo v Brně. Bavte se s kolegy či přáteli přímo na vodní hladině. Udělejte něco pro svoji kondici. Pádlujte na mořském kajaku po Svratce přes brněnskou přehradu od jejího začátku až k hrázi. Plavba je krásná, prudce nakažlivá.

Obvyklý průběh:
Sraz na přístavišti na u brněnské přehrady případně na startu plavby, tzn u jezu ve Veverské Bítýšce. Odtud vyplouváme na mořských či jezerních kajacích směr hráz. Věřte, že po nádherné cca 8 km dlouhé plavbě, se vám ani nebude chtít z lodi vystoupit. Meandrující přehrada nám brzy odkryje výhledy na hrad Veveří. Pro štěstí si obkroužíte kříž na ostrově v podhradí a po dalších kilometrech plavby se nádrž otevře a brněnský Prýgl se představí v celé své kráse. Chcete se cestou vykoupat na pláži? Dáte si kávu přímo na lodi? Je to jen na vás. Po přistání se nabízí možnost občerstvení u grilu či v jedné z restaurací.
Délka plavby: cca 3 hod, vylodění, nalodění a safetytolku je třeba počítat cca 5 hodin času. 
Obtížnost: vhodné i pro začátečníky
Ideální sestava: skupina od 6 do 30 osob, přátelé, rodiny, firemní kolektivy
Plavidla: Mořské či jezerní kajaky s kormidlem pro jednoho (singlkajak) či dva (doublekajak) kajakáře

Orientační cena: 850,-Kč / osoba

Cena obsahuje:  zapůjčení veškerého vodáckého vybavení, dopravu lodí na start plavby, instruktáž před vyplutím, doprovod auta po břehu, převoz osobních věcí ze startu do cíle.
Služby za příplatek: Instruktor po celou dobu plavby (2500,-Kč na skupinu), zajištění občerstvení během plavby nebo v cíli (dle domluvy).

Koukněte na náš youtube a vyzkoušejte na vlastní kůži.

Těšíme se na společné zážitky

Informace a přihlášky: Tomáš Telecký na tel: 734 202 222 nebo email telecky.tomas [at] sunsport [dot] cz

Jak to vypadalo minule:

Za tuto akci odpovídá:

Tomáš Telecký (Momo)

Firemní akce, školní výlety
telecky.tomas [at] sunsport [dot] cz
+420 734 202 222