Plavby Brnem - Vojkovický náhon

Řeky, Seakayaky/Paddleboard
CZK 500,-

Kajak, kánoe. Jen kousek za Brnem najdeme na Svratce vodácké dobrodružství, připomínající cestu do pravěku. Meandrující říčka skýtá mnohá překvapení. Na každém kroku je vidět práce bobrů, takže kmenem zatarasená řeka není výjimkou.

Obvyklý průběh:

Sejdeme se v místě startu, tzn v Rajhradu (místo vyplutí upřesníme všem přihlášeným). po krátkém bezpečnostním pohovoru a základním seznámením s technikou pádlování vyplujeme a po chvíli se vnoříme do meandrů Vojkovického kanálu. Cestou nás čeká pár umělých překážek (jezů) a nespočet přírodních záludností. Po přibližně 7 kilometrech plavby se napojíme do hlavního koryta Svratky a necháme se snést do Židlochovic.

Pro koho je plavba určena: Musíte být duší dobrodruh nebo romantik. Vodácké dovednosti nejsou nezbytné, ale v meadrech či pod větvičkami se mohou hodit. 

Plavidla: pevné nebo nafukovací kánoe, kajaky

Ideální sestava: skupina od 6 do 30 osob, přátelé, rodiny, firemní kolektivy

Doba plavby:  2 až 3 hodiny plavby. S přípravou, bezpečnostním pohovorem a plánovanými i mimořádnými přestávkami zabere aktivita přibližně 5 hodin

Orientační cena od 500,- Kč/osoba obsahuje dovoz lodí k vodě, případně nafouknutí, převoz věcí ze startu do cíle, balení lodí zpět. Jedete-li z Brna, je možno po dohodě využít spolujízdu s instruktorem.

Služby za příplatek: Instruktor po celou dobu plavby (2500,-Kč na skupinu), zajištění občerstvení během plavby nebo v cíli (dle domluvy).

Těším se na společné zážitky

Informace a přihlášky: telecky.tomas [at] sunsport [dot] cz nebo na tel: 734 202 222

 

Jak to vypadalo minule:

Za tuto akci odpovídá:

Tomáš Telecký (Momo)

Firemní akce, školní výlety
telecky.tomas [at] sunsport [dot] cz
+420 734 202 222