Pravidelné pádlování na brněnské přehradě

V období 5. 5. - 30. 9. 2020 , čtvrtek
Seakayaky

Čím dál více aktivních lidí si zamilovává jízdu na mořském kajaku - seakayaking. Přidejte se k nim a přijďte si vyzkoušet večerní, ranní nebo víkendové pádlování na Brněnské přehradě.

ENGLISH VERSION

Daleko od lidí, daleko od hluku velkoměsta a přitom jen pár minut od domova. Šplouchání vody, odlesk vaší lodě ve vodní hladině - to vše vám pomůže zapomenout na vše a přenese vás alespoň na chvíli do Norských fjordů či Chorvatských zátok. Jen kousek za Brnem zažijete pocity, za kterými odjíždí zkušení kajakáři na druhý konec světa.
Pádlování na brněnském moři je určeno pro pracovní kolektivy nebo kamarády, stejně tak pro páry či jednotlivce. Vodní hladina na Brněnské přehradě je ideálním terénem pro úplné začátečníky, ale současně poslouží jako trénink i pokročilým seakajakářům.

Obvyklý průběh

Setkání účastníků na Kozí Horce u stanoviště Vodní záchranné služby ZDE  Parkování pro auta na posledním parkovišti před cedulí "konec Brna". Na břehu přehrady je pro Vás připraven příslušný počet mořských kajaků včetně potřebného vybavení. Je jen na vás, budete-li chtít vyplout s instruktorem či si raději sami určíte rychlost a směr.

Pokud se rozhodnete využít služeb instruktora, ochotně vám poradí s technikou záběru a s dalšími nástrahami seakayakingu.

Termíny a čas: 

květen - září          úterý a čtvrtek 17:30 - 19:30

červenec a srpen   úterý, středa, čtvrtek 17:30 - 19:30

červenec - srpen    nepravidelné víkendy a všednodenní snídaně (dle zájmu)

 
Jste - li skupinka / kolektiv 6 a více osob, rádi pro Vás ušijeme termín, trasu i cenu na míru. Stačí nás kontaktovat. 

Potřebné vybavení

Doporučujeme náhradní oblečení, i když se celá plavba dá bez problémů zvládnout „suchou nohou“. V lodi oceníte také obuv vhodnou do vody, i když se dá loď odřídit i naboso .

Od nás dostanete zapůjčené mořské kajaky s kormidlem (jednomístné nebo dvojmístné), pádla, vesty a šprajdy. Na přání lze také zapůjčit vodáckou bundu.

Cena:

Cena1 jízda5 jízd10 jízd15 jízd20 jízd
Singlekayak350,-Kč1600,-Kč2900,-Kč3900,-Kč4800,-Kč
Doublekayak550,-Kč    
Paddleboard250,-Kč    

Chystáte - li se pádlovat pravidelně, oceníte permanentku za zvýhodněnou cenu (viz.tabulka). Služby instruktora na vodě i na souši jsou v ceně. Nezapomeňte si vždy předem zamluvit loď. Permanentka je přenosná.

Mrkněte na náš youtube kanál a udělejte si představu o seakajakingu. Všechny seakajakové akce lze také darovat formou dárkového poukazu.  Více informací na info [at] sunsport [dot] cz nebo na telefonu 734202223 

 

Jak to vypadalo minule:

Za tuto akci odpovídá:

Alča Měchurová

Seakayaking, vodácký instruktor
info [at] sunsport [dot] cz | +420 734 603 198