Ranní pádlování na brněnské přehradě

V období 19. 5. - 30. 9. 2021 každou středu
Seakayaky

Seakayak, paddleboard. Těžko si představit krásnější ráno. Společnost na hladině brněnské přehrady vám dělají jen vodní ptáci, ticho ruší jen šplouchání vody. Váš den nemůže začít lépe.

ENGLISH VERSION

Daleko od lidí, daleko od hluku velkoměsta a přitom jen pár minut od domova. Šplouchání vody, odlesk lodě ve vodní hladině - to vše vám pomůže zapomenout na vše nepříjemné a přenese vás alespoň na chvíli do Norských fjordů či Chorvatských zátok. Jen kousek za Brnem zažijete pocity, za kterými odjíždí zkušení kajakáři na druhý konec světa.
Pádlování na brněnském moři je určeno pro pracovní kolektivy nebo kamarády, stejně tak pro páry či jednotlivce. Vodní hladina na Brněnské přehradě je ideálním terénem pro úplné začátečníky, ale současně poslouží jako trénink i pokročilým seakajakářům.

Obvyklý průběh

Setkání účastníků na Kozí Horce u stanoviště Vodní záchranné služby ZDE  Parkování pro auta na posledním parkovišti před cedulí "konec Brna". Na břehu přehrady je pro Vás připraven příslušný počet mořských kajaků včetně potřebného vybavení. 

Pokud se rozhodnete využít služeb instruktora (1500,- Kč na skupinu), ochotně vám poradí s technikou záběru a s dalšími nástrahami seakayakingu.

Termíny a čas: 

květen - září          úterý a čtvrtek 17:30 - 19:30 , středa 7:00 - 9:00 

červenec a srpen   úterý, středa, čtvrtek 17:30 - 19:30, středa 7.00 - 9:00

červenec - srpen    nepravidelné víkendy a všednodenní snídaně (dle zájmu)

 
Jste - li skupinka / kolektiv 6 a více osob, rádi pro Vás ušijeme termín, trasu i cenu na míru. Stejně tak je na přání možné přípravit koláček a kávičku a posnídat tak přímo na brněnském moři. 

Potřebné vybavení

Doporučujeme náhradní oblečení, i když se celá plavba dá bez problémů zvládnout „suchou nohou“. V lodi oceníte také obuv vhodnou do vody, i když se dá loď odřídit i naboso .

Od nás dostanete zapůjčené mořské kajaky s kormidlem (jednomístné nebo dvojmístné), pádla, vesty a šprajdy. 

Cena:

Cena1 jízda5 jízd10 jízd15 jízd20 jízd
Singlekayak s příslušenstvím 350,-Kč1600,-Kč2900,-Kč3900,-Kč4800,-Kč
Doublekayak s příslušenstvím550,-Kč    
Paddleboard s příslušenstvím250,-Kč    
Instruktor na skupinu1500,-Kč     

Chystáte - li se pádlovat pravidelně, oceníte permanentku za zvýhodněnou cenu (viz.tabulka). Nezapomeňte si vždy předem zamluvit loď. Permanentka je přenosná.

Mrkněte na náš youtube kanál a udělejte si představu o seakajakingu. Všechny seakajakové akce lze také darovat formou dárkového poukazu.  Více informací na info [at] sunsport [dot] cz nebo na telefonu 734202223 

 

Jak to vypadalo minule:

Za tuto akci odpovídá:

Alča Měchurová

Seakayaking, vodácký instruktor
info [at] sunsport [dot] cz
+420 734 603 198