Říjnové pádlování za úplňku

20. 10. 2021
Seakayaky
CZK 350,-

Tak trochu jiná noc. Absolutní klid, slyšet je jen šplouchání vody. V dáli ještě vidíme zapadající slunce a za námi už stoupá měsíc v úplňku. Kolem pár kamarádů na mořském kajaku a společně pádlujete po hladině brněnské přehrady.

Pádlování za úplňku je určeno všem milovníkům romantických nocí, seakayakingu a nejlépe obojího. Vodní hladina na brněnské přehradě je ideálním terénem pro úplné začátečníky, ale současně poslouží i pokročilým seakajakářům. ˇuplněk z vodní hladiny slibuje nezapomenutelné zážitky.

Termíny úplňku 2021

* 27.4. (úterý)

* 26.5. (středa) - úplněk + zatmění

* 24.6. (čtvrtek)

* 24.7. (sobota)

* 22.8. (neděle)

* 21.9. (úterý)

* 20.10 (středa)


Obvyklý průběh

Na břehu brněnské přehrady v místě setkání je pro vás v domluvenou hodinu připraven příslušný počet mořských a jezerních kajaků (k dispozici jsou i paddleboardy) včetně potřebného vybavení. Je jen na vás, budete-li chtít vyplout s instruktorem či raději sami.

Čekání na západ slunce a východ měsíce v úplňku je možno si zpříjemnit společným grilováním na veřejném gril pointu.

Sraz od 19:00 hodin na stanici vodní záchranné služby na brněnské přehradě na Kozí Horce. Vyplutí cca ve 21 hodin, návrat cca ve 23:00. Přesný čas setkání bude vždy upřesněn přihlášeným účastníkům, liší se v závislosti na ročním období.

Potřebné vybavení

Doporučujeme náhradní převlečení, i když se celá plavba dá zvládnout „suchou nohou“. Od nás dostanete zapůjčené mořské kajaky s kormidlem (jednomístné nebo dvojmístné), jezerní kajaky či paddleboardy a k tomu pádla,vesty a šprajdy. Na přání lze také zapůjčit vodáckou bundu. Nezapomeňte čelovku či jinou svítilnu.

Cena

plavidlocena za loď
mořský kajak350,- Kč
double kajak550,- Kč
paddleboard350,- Kč

 

Cena zahrnuje dovoz lodí s vybavením na břeh přehrady, základní školení techniky jízdy a bezpečnosti na vodě, zapůjčení potřebného vodáckého materiálu a v případě zájmu i doprovod instruktora. 

Mrkněte na náš youtube kanál a udělejte si představu o seakajakingu. Všechny seakajakové akce lze také darovat formou dárkového poukazu

Více informací na info [at] sunsport [dot] cz nebo na telefonu 739 673 449

Za tuto akci odpovídá:

Alča Měchurová

Seakayaking, vodácký instruktor
info [at] sunsport [dot] cz
+420 734 603 198