Salomon běžecký kemp ve Vysočina aréně pro začátečníky

5. - 7. 6. 2020
Běh
CZK 2 890,-

Chceš se zdokonalit v běhu? Potřebuješ vyladit techniku nebo dohnat fyzičku a porazit soupeře? Vyzkoušej nás a poznej rozdíl! Pod vedením zkušených běžců Vám ukážeme, jak trénují profesionálové a uděláme trénink přesně pro Vás na míru.

Sun sport a Salomon store OC Olympia Brno Vám nově přináší kvalitní běžecké kempy. V samém srdci Vysočiny proběháme zdejší trailové běžecké trasy v lese Ochoza a okolí Vysočina arény.

 

Pro koho je kurz určen?

Kurz pro začátečníky je určen opravdu pro začátečníky, kteří s běháním začínají a chtějí se ve své dovednosti zdokonalit. Chtějí se naučit jak správně běhat, aby svému tělu více neškodili, než prospívali.. Předpokládáme, že se zájemci o kurz jdou proběhnout 1-4x za dva týdny…

Pro zkušenější a ty, krteří už "mají něco odběháno" je určen kurz pro pokročilé běžce, kde jdeme více do hloubky problematiky a bavíme se i o skladbě kvalitního tréninku a podobně. kurzu pro začátečníky se určitě nemusíte bát, že by jste nestíhali..

Cílem kurzu je zvládnout metodiku a ukázat "jak na to" a né kurzisty fyzicky zlikvidovat.. :)

 

Trenéři:

Vysloužilí nebo stále aktivní závodníci jak v letním biatlonu tak atletice, profesionálové ve svém oboru, kteří jsou ochotni předávat svoje zkušenosti a znalosti dál.

Na třídenním kurzu Vám ukážeme techniku běhu, natočíme Vás a ukážeme co zlepšit, poradíme vám jak zlepšit jídelníček, aby jste se při běhu cítili lépe.

Program kurzu:

Sraz účastníků v pátek v 17 hodin v Sun`s Caffé ve Vysočina aréně. Proběhne první seznámení účastníků a společný výběh. Poté sportovní večeře. Po večeři proběhne úvodní meeting, kde si projdeme základy běhu, seznámíme se s vybavením a upřesníme program běžeckého kempu, poté volná zábava.

V sobotu ráno se lehce před snídaní proběhneme, poté nasnídáme a rozdělíme se do dvou výkonnostních skupin. Nápní budou základy běžecké techniky, nácvik správného došlapu, běžecké ABC atd. Odpoledne je v plánu sportovní trénink bežce - praktické ukázky a nácviky běžeckých tréninků a konzultace na toto téma. - Fartlek, rychlost, výbušnost, síla...  Večer následuje společné protažení a '''večerní grilování'''. Poté si společně projdeme rozbor běžecké techniky na videu. Bude následovat krátká přednáška o sportovní výživě a produktech Salomon.

 V neděli následuje ranní rozcvička a chutná sportovní snídaně. První fáze tréninku bude delší běh rozdělený dle výkonnosti běžců. Druhá fáze bude rozdělena na dvě skupinky - jedna si dle zájmu může vyzkoušet střelbu se zbraně v dějišti MS světa a střelbu po zátěži a druhá skupinka dle zájmu bude dopilovávat techniku a odstraňovat individuální nedostatky. Poté následuje ukončení a vyhodnocení kempu.

 

Cena:

2890,- Kč

Pro účastníky, kteří chtějí přijet v sobotu ráno (začínají snídaní) cena 2290,-

 V ceně je zahrnuto:

Péče instruktorů po celou dobu kurzu. Pěkné ubytování přímo ve Vysočina aréně Stravování: pátek: večeře, Sobota: snídaně, oběd, večerní grilování, Neděle: snídaně a lehký oběd na závěr. Balíček sportovní výživy a kolekce Salomon obuvi k testování a sporttestrů Suunto.

 

 

 

 

Jak to vypadalo minule:

Za tuto akci odpovídá:

David Foller

Běžecké kempy, skialpinismus, ferraty
info [at] sunsport [dot] cz | +420 734 202 223