Seakayaking - Slezská Harta

4. 10. 2020
Seakayaky

Jednodenní seakayakový výjezd na Slezskou Hartu. Vydejte se s námi strávit pohodový den při pádlování v podhůří Jeseníků. Ze seakayaku si vychutnáte nespočet nádherných zátok nejmladší přehrady v ČR, připomínající svým tvarem čínského draka.

Akce je vhodná pro:

  • Začátečníky, kteří sami nebo pod dohledem instruktora chtějí proniknout do krás seakayakingu
  • Firemní kolektivy a party přátel, kteří chtějí své dny trávit aktivně. Pro takové skupiny 7 a více osob jsme schopni vytvořit vlastní termín, vlastní trasu, přizpůsobit místo odjezdu a přizpůsobit cenu.
  • Pro dobrodruhy na paddleboard

Doprava: 

Z Brna odjezd devítimístnou dodávkou od Sun sportu v 8:00. Příjezd na Hartu po desáté hodině.  Nejste z Brna? Máte to na Slezskou Hartu z domu blíž jak my? Rezervujte si loď a my Vám ji přivezeme.

Průběh plavby:

Každý je na vodě svým pánem. Po celou dobu plavby je však přítomen instruktor, jehož služeb můžete využít nebo se sami vydat na plavbu vlastním směrem a tempem.

Návrat:

Příjezd zpátky do Brna plánujeme v pozdních odpoledních hodinách.

Potřebné vybavení:

Doporučujeme náhradní oblečení, i když se celá plavba dá bez problémů zvládnout „suchou nohou“. Od nás dostanete zapůjčené mořské kajaky s kormidlem (jednomístné nebo dvojmístné), pádla a vesty. Každý kajak má vodotěsnou komoru, ve které můžete bezpečně převážet suché věci. 

Cena:

                Za co?   Kolik? 
singlekayak s příslušenstvím 600,- Kč
doublekayak s příslušenstvím 1000,- Kč
paddleboard s příslušenstvím 400,- Kč
spolujízda z Brna300,- Kč

 Cena obsahuje dovoz, zapůjčení a odvoz lodí s vybavením (kajak s kormidlem, pádlo, vesta, na přání vodácká bunda, špricdeka), základní školení techniky jízdy a bezpečnosti na vodě.

Mrkněte na náš youtube kanál a udělejte si představu o seakajakingu. Všechny seakajakové akce lze také darovat formou dárkového poukazu

Více informací na info [at] sunsport [dot] cz nebo na telefonu 734202223

 

 

Za tuto akci odpovídá:

Tomáš Telecký (Momo)

Firemní akce, školní výlety
telecky.tomas [at] sunsport [dot] cz | +420 734 202 222