Slepá ramena Dunaje

7. - 9. 8. 2020
Seakayaky
CZK 1 990,-

Slepá nebo mrtvá jsou ramena Dunaje? Jen zpěv ptáků a šplouchání vody nás provází při plavbě po mrtvých či slepých ramenech Dunaje. Dvě noci v divočině a necelých 40 km na vodě. My, vy a divoká příroda.

Obvyklý průběh: 
1 den: Po příjezdu k vodní nádrži Čunovo za Bratislavou se obvykle již smráká. Všechny potřebné věci balíme do kajaků a plavbu zahajujeme na Čunovském jezeře. Po chvilce již plujeme po hlavním toku Dunaje a za tmy mizíme v jeho slepých ramenech.
2.den: Celodenní pádlování v zapomenuté části světa. Proplétáme se labyrintem velkých i miniaturních ramen, podplouváme či přelézáme spadené klády. Večer opět uléháme v divočině, v případě špatného počasí využíváme nabídky nedalekého kempu.
3. den: po pár hodinách pádlování připlouváme zpět do civilace a odjíždíme domů. Návrat do Brna ve večerních hodinách. 

Obtížnost: Plavba je určena pro začátečníky i pokročilé průměrně zdatné paddlery, pro milovníky pádlování a nedotčené přírody. 

Na čem plujeme? Mořské kajaky s kormidlem pro jednu (singlekajak) či dvě osoby (doublekajak), případně jezerní kajak. V lodích je dostatečný úložný prostor pro všechny potřebné věci.

Cena 1990,-Kč za osobu zahrnuje dopravu lodí na start plavby a zpět, spolujízdu s instruktorem, zapůjčení seakayaku a potřebného vybavení, instruktorský dohled po celou dobu plavby.

 

Nehodí se Vám termín? je Vás skupina 6 a více osob? Kontaktujte nás, vytvoříme vám vlastní termín. 

Jízdu na mořském kajaku si můžete před akcí vyzkoušet v rámci pravidelného pádlování na Brněnské přehradě.  O čem seakajaking je zjistíte na našem youtube kanálu. Všechny naše výlety můžete darovat svým blízkým formou dárkového poukazu

Více informací na info [at] sunsport [dot] cz nebo na telefonu 734202223. Výlet pořádá klub outdoorových aktivit KOA Brno, z.s. pro své členy. Zaplacením výletu se automaticky stáváte členem klubu.

 

 

Jak to vypadalo minule:

Za tuto akci odpovídá:

Alča Měchurová

Seakayaking, vodácký instruktor
info [at] sunsport [dot] cz
+420 734 603 198