Spreewald - Benátky severu na seakajaku

8. - 10. 5. 2020
Seakayaky
CZK 4 500,-

Na mořském kajaku v lese? Proč ne! Příjemné a bezpečné pádlování ve spleti oblíbených přírodních i umělých kanálů kolem německé říčky Sprevy. Vhodné i pro úplné začátečníky nebo rodiny s dětmi.

Čtyřdenní výlet určený pro všechny, kteří si oblíbili jízdu na mořském kajaku a okurky. Proč okurky? Ty jsou totož součástí místní kultury a můžete je ochutnat na každém kroku. Na velké labužníky čeká i okurkový radler.

Předpokládaný průběh

1.den: Odjezd z Brna v 6:00 od Sun sportu (Kšírova 32). Před polednem příjezd na místo a vyplutí na odpolední okruh.
2.den: Celodenní výlet.
3.den: Okruh v bližším okolí kempu a odjezd do Brna.

Nástupní místa: Brno, Praha, Ústí nad Labem

Obtížnost: Mírná, výlet je určen i pro úplné začátečníky s průměrnou fyzickou zdatnostní. Na mořských kajacích si povezeme jen věci potřebné na jednodenní výlet. Na noc se vracíme vždy na stejné místo do kempu v zámecké zahradě.

Na čem plujeme: stabilní plastové mořské a jezerní kajaky s kormidlem. Možnost zapůjčení paddleboardu. 

Cena: 4500,- Kč/osoba zahrnuje opravu lodí i osob pohodlnými dodávkami, neustálý doprovod zkušeného instruktora, zapůjčení lodi s veškerým příslušenstvím. V ceně není zahrnuta strava, pojištění a ubytování. Cenu kempu upřesníme přihlášeným účastníkům dle aktuální situace. V loňském roce to bylo cca 15€/os/noc.

Alternativy k programu: Vzhledem k ideálním podmínkám se nabízí možnost prodloužit si výlet a prozkoumat místní cyklotrasy a turistické cesty.

Nehodí se Vám termín? je Vás skupina 6 a více osob? Kontaktujte nás, vytvoříme vám vlastní termín. 

Jízdu na mořském kajaku si můžete před akcí vyzkoušet v rámci pravidelného pádlování na Brněnské přehradě.  O čem seakajaking jer zjistíte na našem youtube kanálu. Všechny naše výlety můžete darovat svým blízkým formou dárkového poukazu. 

Více informací na info [at] sunsport [dot] cz nebo na telefonu 734202223. Výlet pořádá klub outdoorových aktivit KOA Brno, z.s. pro své členy. Zaplacením výletu se automaticky stáváte členem klubu.

Jak to vypadalo minule:

Za tuto akci odpovídá:

Alča Měchurová

Seakayaking, vodácký instruktor
info [at] sunsport [dot] cz | +420 734 603 198