Středeční rána na seakajaku

16. 9. 2020
Seakayaky
CZK 350,-

Seakayak nebo paddleboard? Začněme den jinak. Ranní kondiční či romantické pádlování na brněnské přehradě nabízí jedno z nejpříjemnějších probouzení. Přidejte se k nám a přijďte si vyzkoušet ranní pádlování na "brněnském moři"

Daleko od lidí, daleko od hluku velkoměsta a přitom jen pár minut od domova. Šplouchání vody, odlesk vaší lodě ve vodní hladině - to vše vám pomůže zapomenout na vše a přenese vás alespoň na chvíli do Norských fjordů či Chorvatských zátok. Jen kousek za Brnem zažijete pocity, za kterými odjíždí zkušení kajakáři na druhý konec světa.
Pádlování na brněnském moři je určeno pro pracovní kolektivy nebo kamarády, stejně tak pro páry či jednotlivce. Vodní hladina na Brněnské přehradě je ideálním terénem pro úplné začátečníky, ale současně poslouží jako trénink i pokročilým seakajakářům.

Obvyklý průběh:

Setkání účastníků na Kozí Horce každou střeu v 7:00 u stanoviště Vodní záchranné služby ZDE  Parkování pro auta na posledním parkovišti před cedulí "konec Brna". Na břehu přehrady je pro Vás připraven příslušný počet mořských kajaků včetně potřebného vybavení. Je jen na vás, budete-li chtít vyplout s instruktorem či si raději sami určíte rychlost a směr. Předpokládané ukončení plavby kolem 9 hodiny. 

Pokud se rozhodnete využít služeb instruktora, ochotně vám poradí s technikou záběru a s dalšími nástrahami seakayakingu.

Potřebné vybavení:

Doporučujeme náhradní oblečení, i když se celá plavba dá bez problémů zvládnout „suchou nohou“. V lodi oceníte také obuv vhodnou do vody, i když se dá loď odřídit i naboso .

Od nás dostanete zapůjčené mořské kajaky s kormidlem (jednomístné nebo dvojmístné), pádla, vesty a šprajdy. Na přání lze také zapůjčit vodáckou bundu.

Cena:

Cena1 jízda5 jízd10 jízd15 jízd20 jízd
Singlekayak350,-Kč1600,-Kč2900,-Kč3900,-Kč4800,-Kč
Doublekayak550,-Kč    
Paddleboard250,-Kč    

Chystáte - li se pádlovat pravidelně (ať už ráno či v odpoledních hodinách), oceníte permanentku za zvýhodněnou cenu (viz.tabulka). Služby instruktora na vodě i na souši jsou v ceně. Nezapomeňte si vždy předem zamluvit loď. Permanentka je přenosná.

 Jste - li skupinka / kolektiv 6 a více osob, rádi pro Vás ušijeme termín, trasu i cenu na míru. Stačí nás kontaktovat. 

Mrkněte na náš youtube kanál a udělejte si představu o seakajakingu. Všechny seakajakové akce lze také darovat formou dárkového poukazu.  Více informací na info [at] sunsport [dot] cz nebo na telefonu 734202223. 

 

Jak to vypadalo minule:

Za tuto akci odpovídá:

Tomáš Telecký (Momo)

Firemní akce, školní výlety
telecky.tomas [at] sunsport [dot] cz | +420 734 202 222