Zářijový západ Slunce a Měsíc v úplňku

Seakayaky/Paddleboard10. 9. 2022 350 Kč

Tak trochu jiná noc. Absolutní klid, slyšet je jen šplouchání vody. V dáli ještě vidíme zapadající slunce a za námi už stoupá měsíc v úplňku. Kolem pár kamarádů na mořském kajaku a společně pádlujete po hladině Brněnské přehrady.

Pádlování za úplňku je určeno všem milovníkům romantických nocí, seakayakingu a nejlépe obojího. Vodní hladina na Brněnské přehradě je ideálním terénem pro úplné začátečníky, ale současně poslouží i pokročilým seakajakářům. Úplněk z vodní hladiny slibuje nezapomenutelné zážitky.

Vyplouváme z Kozí Horky od stanice vodní záchranné služby.

Čekání na západ slunce a východ měsíce v úplňku je možno si zpříjemnit společným grilováním na veřejném gril pointu Kozí Horka. Čas vyplutí se řídí dle ročního období.

Vyplouváme v :

 

20:00 květen - srpen

19:00 září - říjen

Délka plavby 2 hodiny

 

Termíny úplňků 2022

* 16.5. (pondělí) úplněk - zatmění

* 14.6. (úterý)

* 13.7. (středa)

* 12.8. (pátek)

* 10.9. (sobota)

* 9.10 (neděle)


Obvyklý průběh

Na břehu Brněnské přehrady v místě setkání je pro vás v domluvenou hodinu připraven příslušný počet mořských a jezerních kajaků (k dispozici jsou i paddleboardy) včetně potřebného vybavení. Je jen na vás, budete-li chtít vyplout s instruktorem či raději sami.

 

Potřebné vybavení

Doporučujeme náhradní převlečení, i když se celá plavba dá zvládnout „suchou nohou“. Od nás dostanete zapůjčené mořské kajaky s kormidlem (jednomístné nebo dvojmístné), jezerní kajaky či paddleboardy a k tomu pádla,vesty a šprajdy. Na přání lze také zapůjčit vodáckou bundu. Nezapomeňte si vzít čelovku či jinou svítilnu.

Cena

plavidlocena za loď v Kč
single kajak350
double kajak550
paddleboard350

Na úplňkové pádlování nelze uplatnit permanentku z pravidelného pádlování.

Cena zahrnuje dovoz lodí s vybavením na břeh přehrady, základní školení techniky jízdy a bezpečnosti na vodě, zapůjčení potřebného vodáckého materiálu a v případě zájmu i doprovod instruktora. 

Mrkněte na náš youtube kanál a udělejte si představu o seakayakingu. Všechny seakajakové akce lze také darovat formou dárkového poukazu

Více informací na info [at] sunsport [dot] cz nebo na telefonu 734202223

Za tuto akci odpovídá:

Alča Měchurová

Seakayaking, vodácký instruktor
mechurova.alena [at] sunsport [dot] cz
+420 734202223