Běžky, kolečkové lyže

KONDICE / TECHNIKA / ZÁBAVA

...v bílé stopě po celý rok


 

Půjčovna 

U nás naleznete běžky na klasiku, bruslení, ale i stále oblíbenější nemazací běžky. V létě se zase můžete těšit na nejširší nabídku kolečkových lyžích v ČR. Nabízíme k vyzkoušení kolečkové lyže na klasiku, bruslení, kombi i kolečkové lyže do terénu. Samozřejmostí je také možnost zapůjčení holí, bot a ostatních doplňků. 

Testcentrum 

Rádi byste si koupily nové běžky či kolečkové, ale nemůžete se stále rozhodnout co přesně zvolit? U nás si vše můžete v klidu otestovat. Dobře totiž víme, že nic nenahradí osobní zkušenost. Vybrat si můžete z testcentra v Novém Městě na Moravě - Testcentrum Vysočina Arena nebo v Brně - Sun sport

Servis 

S nadstandartní péčí se postaráme o vaše běžky či kolečkové lyže. Provádíme montáže i demontáže vázání, úpravu skluznice v různých cenových relacích, lepení patek, zkracování holí. Díky mnohaletým zkušenostem se servisem, na různých závodních okruzích, jsme schopni připravit Vaše běžky na konkrétní závod. 

Prodej 

Běžeckým lyžováním a kolečkovými lyžemi opravdu žijeme. Naleznete taku nás veškeré potřebné vybavení na běžky i kolečkové lyže. Jsme hrdí na to, že nabízíme nejširší sortiment kolečkových lyží v ČR! Navíc od roku 2019 jsme výhradními prodejci kolečkových lyží značky Drlík.

Výukové kurzy

V naší nabídce naleznete jednodenní i vícedenní výukové kurzy zaměřené na zvládnutí a zdokonalení techniky. Rádi Vám pomůžeme a poradíme s klasickou technikou, bruslařskou technikou i stále oblíbenější soupaží. V zimně se navíc ještě můžete těšit na kurzy věnované přípravě lyží. Kromě námi vypsaných akcí pro Vás můžeme připravit i kurz na míru či individuální výuku.  


BěžkyBezMazání.cz - web věnový pouze běžkám, které se nemusí mazat. Naleznete zde užitečné rady, recenze jedtnolivých lyží, přehled technologií a novinky.

KolečkovéLyže.cz - jediný web v ČR věnovaný pouze problematice kolečkových lyží. Naleznete zde užitečné rady, tratě na kolečkové lyže, recenze a novinky ze světa kolečkových lyží. Mnoho zajímavých a cenných informací o kolečkových lyžích naleznete také na našem FB KolečkovéLyže.cz