Ferraty a skialpinismus

Via Ferrata - Klettersteig

Co určitě nejsme, tak klasická cestovka. Nehledej u nás desítky kurzů na dnes tak oblíbené zdolávání hor po zajištěných cestách - Via Ferrata. Zaměřujeme se spíše na doplnění naší nabídky a dotváření Sunsportí komunity. Na ferraty Vás vezmeme na námi mnohokrát navštívená a prověřená místa a spíš než drtit těžké ferraty vám ukážeme krásu hor ze zajištěných cest na které by jste si sami netroufli.

Vybíráme jen destinace, které sami známe a které se nám líbí. Pojďte objevit krásy vertikálního světa s našimi certifikovanými instruktory. 

Skialpinismus

Naše kurzy jsou jiné. Nejsme masovka co by měla za cíl udělat třicet kurzů za zimu. Chceme vám ukázat turistické a přirozené pojetí skialpu. Chceme vám zprostředkovat zážitek hor na "pásech". Nabídku skialpu u nás naleznete již již třetím rokem. Na skialpech ale nejsme žádní začátečnící. Skialpinismem žijeme již mnoho let a rozhodli jsme se tuto krásnou formu zdolávání zimních hor nabídnout i vám, našim zákazníkům.

V naší nabídce naleznete jednodenní individuální i vícedenné skialpové kempy, kde si ukážeme základy bezpečného pohybu v horách, lavinovou prevenci a správnou techniku skialpinismu. Vydejte se s námi na tuleních pásech vstříc novým zážitkům!