Sun sport Brno

Jednoduchá dostupnost MHD (autobusy 50 a 49, zastávka Komárov a tramvaj č.12, konečná stanice Komárov) Parkoviště pro zákazníky přímo před prodejnou.

Kšírova 32
619 00 Brno

Po - Pá: 8 - 18h
So - Ne: zavřeno

2.12.2023   9- 13

9.12.2023    9-13

16.12.2023  9-13

23.12.2023  9-13

 

 

 

 

 

Náš team

Soňa Boldišová

Je nejnovějším přírustkem naší Sunsportí party. Soňa má na starosti vyřizování objednávek a péči o náš eshop.

Tomáš Telecký (Momo)

"Momo" - má na starosti vše ohledně cestovní agentury a samozřejmě dozoruje vše co se ve firmě děje. Možná trochu neorganizovaný, ale o to více srdcař a pankáč. Velké srdce a tmel firmy. Trenér běžeckého lyžování, zkušený vodák a opravdu celým srdcem TREMP. Nohavica vole!

Tom Řezníček

Má na starosti provoz obchodu a eshopu. Řídí většinu našich dalších projektů. Můžete ho vyjímečně potkat i na outdoorových a firemních akcích.Milovník dobré kávy, úspěšný biatlonista - dnes již spíše trenér, zapálený skialpinista, horský běžec a horolezec.

Michal Vank

Michal je produktový manažer kolečkových lyží a lyží. Skutečný odborník na danou problematiku, který se o ně rád podělí. Více než kvalitní závoďák na kolečkových lyžích i v bílé stopě. Potkáte jej i na kurzech kolečkových a běžeckých lyží. Nově se u něj chytla přezdívka "Emil" :)

Alča Měchurová

Alču potkáte na prodejně kde vám s upřímným úsměvem ráda poradí. Extrémně šikovná kuchařka a nyní také nadšená (a nadějná) lezkyně. Beznadějně propadla seakayakingu a nyní ji na vodě potkáte prakticky každý den.

Dan Cídl

Zkušený horolezec a cestovatel. Tak trochu brněnská outdoorová legenda. Má u nás na starosti chod prodejny. Už ani sám neví co ještě nemá slezené či sjeté na pásech.. Chcete-li poradit se sortimentem prodejny jste na té správné adrese.

Petra Vanková

Peťa je instruktorka vodní turistiky a běžeckého lyžování. Peťa je zdatná organizátorka a tak ji potkáte na spoustě Sunsportích akcí. Má u nás na starosti především eshop, ale zdatně organizuje i spoustu vodáckých a běžkařských akcí.

Problém

Problém je kříženec borderkolie, dlouhosrsté kolie a možná ještě něčeho.. :) Problém má v Sun sportu na starosti prokrastinační oddělení a vítání klientů jak na naší prodejně, tak se s ním potkáte na spoustě nejen vodáckých akcí. Proby je milovníkem pohybu, ale také neváhá celé dopoledne prolenošit na někde na prodejně.