Sun sport Brno

Jednoduchá dostupnost MHD (autobusy 50 a 49, zastávka Komárov a tramvaj č.12, konečná stanice Komárov) Parkoviště pro zákazníky přímo před prodejnou.

Kšírova 32
619 00 Brno

Po - Pá: 8 - 18h
So - Ne: zavřeno

Náš team

Tomáš Telecký (Momo)

Táta "Momo" - CEO, vedoucí cestovní agentury. Možná trochu neorganizovaný, ale o to více srdcař a pankáč. Velké srdce a tmel firmy. Trenér běžeckého lyžování, zkušený vodák a opravdu celým srdcem TREMP. Nohavica vole!

Tom Řezníček

Má na starosti hladký chod prodejny a eshopu. Řídí i naše další projekty. Můžete ho vyjímečně potkat i na outdoorových akcích. Úspěšný biatlonista - dnes již spíše trenér, zapálený skialpinista, horský běžec a horolezec.

Michal Vank

Michal je produktový manažer kolečkových lyží a lyží. Skutečný odborník na danou problematiku, který se o ně rád podělí. Více než kvalitní závoďák na kolečkových lyžích i v bílé stopě. Potkáte jej i na kurzech kolečkových a běžeckých lyží. Nově se u něj chytla přezdívka "Emil" :)

Alča Měchurová

Alču potkáte na prodejně především dopoledne a vyřeší s Vámi bezchybně objednávky přes eshop, nebo s upřímným úsměvem poradí přímo v krámu. Extrémně šikovná kuchařka a nyní také nadšená (a nadějná) lezkyně. Beznadějně propadla seakayakingu a nyní ji na vodě potkáte prakticky každý den.

Dan Cídl

Zkušený horolezec a cestovatel. Tak trochu brněnská outdoorová legenda. Má u nás na starosti chod prodejny. Už ani sám neví co ještě nemá slezené či sjeté na pásech.. Chcete-li poradit se sortimentem prodejny jste na té správné adrese.

Petra Zaděláková

Peťa je instruktorka vodní turistiky a běžeckého lyžování. Peťa je zdatná organizátorka a tak ji potkáte na spoustě Sunsportích akcí. Má u nás na starosti především eshop, ale zdatně organizuje i spoustu vodáckých a běžkařských akcí.

Problém

Problém je kříženec borderkolie, dlouhosrsté kolie a možná ještě něčeho.. :) Problém má v Sun sportu na starosti prokrastinační oddělení a vítání klientů jak v naší prodejně, tak se s ním potkáte na spoustě nejen vodáckých akcí. Proby je milovníkem pohybu, ale také neváhá celé dopoledne prolenošit na zádech někde na prodejně.