Sun sport Brno

Jednoduchá dostupnost MHD (autobusy 50 a 49, zastávka Komárov a tramvaj č.12, konečná stanice Komárov) Parkoviště pro zákazníky přímo před prodejnou.

Kšírova 32
619 00 Brno

Po - Pá: 8 - 18h
So - Ne: zavřeno

Náš team

Tomáš Telecký (Momo)

Jednatel společnosti, vedoucí cestovní agentury. Rád si zapomíná klíče a telefony na nejrůznějších místech, takže občas tráví rána před prodejnou až ho někdo konečně vysvobodí... :)

Tom Řezníček

Zodpovědný za chod prodejny a eshopu. Rád poradí se sortimentem horolezectví, kolečkových lyží či běžek. Vede oddělení kávy a marketingu. Úspěšný biatlonista, zapálený skialpinista, horský běžec a horolezec.

Michal Vank

Michal je produktový manažer kolečkových lyží a lyží. Skutečný odborník na danou problematiku, který se o ně rád podělí. Potkáte jej i na kurzech kolečkových a běžeckých lyží.

Alča Měchurová

Alču potkáte na prodejně především dopoledne a vyřeší s Vámi bezchybně objednávky přes eshop, nebo s upřímným úsměvem poradí přímo v krámu. Extrémně šikovná kuchařka a nyní také nadšená (a nadějná) lezkyně a začínající vodačka.. :)

Dan Cídl

Zkušený horolezec a cestovatel. Tak trochu brněnská outdoorová legenda. Má u nás na starosti chod prodejny. Už ani sám neví co ještě nemá slezené či sjeté na pásech..

Petra Zaděláková

Instruktorka vodní turistiky, bývalá závodní lyžařka a biatlonistka. Peťa je instruktorka vodní turistiky a běžeckého lyžování. Peťa je zdatná organizátorka a tak ji potkáte na spoustě Sunsportích akcí.