Blog

Adventní čas

3. 12. 2022

Dny se krátí, stejně jako čas, který nám zbývá do Vánoc. Stále a průběžně naskladňujeme vše, co se dá, aby každý kdo k nám zavítá našel pro své blízké něco pěkného pod stromeček.

Matěj Bernát stanovuje nový rekord na legendárním přechodu Vysokých Tater

4. 4. 2022

Nonstop přechod Vlada ,,Gipsy Tatarky - to je kultovní přechod Vysokých Tater. Matěj Bernát - náš ambasador tento těžký a krásný přechod uskutečnil a to dokonce v rekordním čase. Toto skvělé ,,dílo“ jedné z nejvýznamnějších osobností Vysokých Tater má dech beroucí parametry: 55 km a 6000+ vm a to v celkovém čase 16 hod. 25 min! Opuštěné doliny, málo známá sedla a lyžování žlabů se sklonem přes 40°. Sám. Bez supportu a přípravy materiálu na trase.

Podporujeme 34. vodácký maškarní bál

20. 11. 2021

Tradiční uchechtaná vodácká akce, která je plná zábavy a tance.

Sun sport Team vítězem týmové soutěže EFISAN SKIROLL CLASSICS 2021!

2. 11. 2021

Poslední čtyři roky jsme v teamové soutěži největšího tuzemského seriálu závodů na kolečkových lyžích byli vždy na bedně, ale až letos se nám podařilo dostat na stupínek nejvyšší.

Závody na Valašsku

3. 7. 2021

Následující víkend, prodloužený ještě o statní svátky Cyrila a Metoděje a Mistra Jana Husa, strávil celý tým ve Velkých Karlovicích, kde byl již tradičně ubytovaný v tentokrát hodně naplněném kempu

Efisan Skiroll Claassics odstartoval na Šumavě

26. 6. 2021

Po závodech v Bílovicích následoval první dvojzávod našeho „extraligového“ seriálu Efisan skiroll classics v centrální části Šumavy kolem osad Borová Lada, Kvilda a Horská Kvilda

Náročný start do „kolcařské“ závodní sezóny 2021

20. 6. 2021

Sun sport team absolvoval tři závodní víkendy po sobě

Makedonie -díl první - skialp

12. 4. 2021

Skialpy jsou nádhernou a jedinečnou možností, jak projít poměrně rychle poměrně velkou část zimních hor. Připomenout si a uvědomit, jak je člověk malý. Ty nejvyšší vrcholy nejen dobýt, ale následně, nejspíš za odměnu, se po jejích příkrých a netknutých svazích vracet zpět do sedel či údolí.

Tagy