Blog

Kdo komu dělá radost?

24. 5. 2024

Svratku od zoologické zahrady do Pisárek mám splutou možná stokrát. Splouváme ji s žáky a studenty v rámci školních výletů, s rodinami, partičkami či firmami při oblíbených Plavbách Brnem. Tato plavba je ale vždy něčím jiná, výjímečná a nezapomenutelná.

Pokračujeme v odkazu a dál rozvíjíme českou značku kolečkových lyží Drlik

20. 10. 2023

Příběh české značky kolečkových lyží Drlik začíná již v 80. letech. A my ten příběh nyní píšeme taky.
Slovy našeho Moma...

Noční Přibyslav - noční závod nejen na kolečkových lyžích

22. 8. 2023

Krásné počasí, rekordní účast, hvězdy a svíčky, tak by se dal shrnout letošní ročník závodu RVYTO Noční Přibyslav...

Příměstský tábor plný sportu

6. 8. 2023

Raft, kajak, dračí loď, kolo, paddleboard, míče a desítky her a soutěží. To byl příměstský tábor plný sportu pořádaný Sun sportem.

Vodácký výlet očima osmáka

18. 7. 2023

Ahoj všichni!

Dnes vám rád povyprávím o úžasném vodáckém výletě, který jsme zažili na řece Svratce. Naše třída osmáků se rozhodla vyrazit na vodácký školní výlet, který se jmenoval Řekou napříč Brnem.

Packraft - ideální řešení

17. 7. 2023

Na vodu klidnou i divokou vyrážím často a rád už více než čtvrt století. V posledních 6-ti letech také se svými syny, říká se tomu splněný sen. Ještě loni nám stačila Baraka, Desetiletý Vojta sedí na háčku a druhý synek, sedmiletý Radovan, se veze uprostřed. Jak to tak ale chodí, i on chce pádlovat, i on chce dopředu. Domlouvání, hádky, stříkání, střídání každou chvíli, vždyť to znáte.

Adventní čas

3. 12. 2022

Dny se krátí, stejně jako čas, který nám zbývá do Vánoc. Stále a průběžně naskladňujeme vše, co se dá, aby každý kdo k nám zavítá našel pro své blízké něco pěkného pod stromeček.

Matěj Bernát stanovuje nový rekord na legendárním přechodu Vysokých Tater

4. 4. 2022

Nonstop přechod Vlada ,,Gipsy Tatarky - to je kultovní přechod Vysokých Tater. Matěj Bernát - náš ambasador tento těžký a krásný přechod uskutečnil a to dokonce v rekordním čase. Toto skvělé ,,dílo“ jedné z nejvýznamnějších osobností Vysokých Tater má dech beroucí parametry: 55 km a 6000+ vm a to v celkovém čase 16 hod. 25 min! Opuštěné doliny, málo známá sedla a lyžování žlabů se sklonem přes 40°. Sám. Bez supportu a přípravy materiálu na trase.

Tagy