Blog

Složitá doba

17. 3. 2020

Vážení zákazníci,
Rádi bychom Vás stručně informovali, jak Sun sport funguje v této výjimečné době. Pandemii nepodceňujeme, dodržujeme všechna nařízení a doporučení vlády i zdravotníků. Věříme, že se vše v dohledné době vrátí do normálu. Zatím fungujeme v následujícím provizorním režimu:

Plánujte, těšte se

3. 3. 2020

Jaro je tu a s ním spousta nových možností. Připravíme seakajaky, baraky a rafty a vyrážíme na vodu. Nebo raději do hor? Na jediný den nebo raději co nejdéle? Hledáte odpočinek nebo dřinu? Vybere si každý.

Ideální máza na Jesenickou 24

2. 3. 2020

Jako zkušení závodníci a trenéři víme, že pro radost z jízdy je základem dobrý servis - zkrátka kdo maže ten jede. Připravili jsme tedy si pro vás pár tipů, jak se na tuto akci dobře připravit.

Sunsportí tipy: Kde hledat informace o sněhu pro běžkaře

5. 2. 2020

Kde se dá sakra tuhle zimu běžkovat? Přinášíme tipy, kam se v nekonečném interetu podívat a kde načepáte nejnovější onformace o sjízdnosti či upravenosti běžkařských areálů.

Kam za sněhem?

30. 1. 2020

Zima pro běžkaře není ani teď, na přelomu ledna a února, zdaleka ideální. Když i tradiční meky pro běžkaře (Šumava, Krušné hory, Jizerské hory, Krkonoše) hlásí zelené pláně (přesto se slavná J50 konat bude), mohlo by to i zapáleného běžkaře odradit. Ale nikdy není tak zle, aby nemohlo být hůře. A tak ani letos není nutné cestovat za bílou stopu stovky a tisíce kilometrů pod alpské vrcholy.

Sport life - nenechte si ujít

31. 10. 2019

Podzim je tady a s ním festival Sport life, tři dny plné sportu a zábavy. A u toho nemůže chybět Sun sport, tradiční vystavovatel a prodejce kvalitního outdoorového vybavení.

Tagy