Běžky a kolečkové lyže

Běžky a kolečkové lyže

... v bíle stopě po celý rok

KONDICE / TECHNIKA / ZÁBAVA 

Půjčovna a testcentrum bežek a kolečkových lyží

U nás naleznete běžky na klasiku, bruslení, ale i stále oblíbenější nemazací běžky. V létě se zase můžete těšit na nejširší nabídku kolečkových lyžích v ČR. Nabízíme k vyzkoušení kolečkové lyže na klasiku, bruslení, kombi i kolečkové lyže do terénu. Samozřejmostí je také možnost zapůjčení holí, bot a ostatních doplňků.  

Rádi byste si koupili nové běžky či kolečkové, ale nemůžete se stále rozhodnout co přesně zvolit? U nás si vše můžete v klidu otestovat. Dobře totiž víme, že nic nenahradí osobní zkušenost. Vybrat si můžete z testcentra v Novém Městě na Moravě - Testcentrum Vysočina Arena nebo v Brně - Sun sport

Servis běžek a kolečkových lyží

S nadstandartní péčí se postaráme o vaše běžky či kolečkové lyže. Provádíme montáže i demontáže vázání, úpravu skluznice v různých cenových relacích, lepení patek, zkracování holí. Díky mnohaletým zkušenostem se servisem, na různých závodních okruzích, jsme schopni připravit vaše běžky i na konkrétní závod. 

Prodej lyží, vybavení i doplňků

Běžeckým lyžováním a kolečkovými lyžemi opravdu žijeme. Naleznete taku nás veškeré potřebné vybavení na běžky i kolečkové lyže. Jsme hrdí na to, že nabízíme nejširší sortiment kolečkových lyží v ČR! Navíc od roku 2019 jsme výhradními prodejci kolečkových lyží značky Drlík.

Výukové kurzy pro začátečníky i pokročilé

V naší nabídce naleznete jednodenní i vícedenní výukové kurzy zaměřené na zvládnutí a zdokonalení techniky. Rádi Vám pomůžeme a poradíme s klasickou technikou, bruslařskou technikou i stále oblíbenější soupaží. V zimě se navíc ještě můžete těšit na kurzy věnované přípravě lyží. Kromě námi vypsaných akcí pro vás můžeme připravit i kurz na míru či individuální výuku.


 

  
 

Drlik-rollerski.com - web nejstarší české značky kolečkových lyží, kde naleznete spoustu užitečných rad, tratě na kolečkové lyže, recenze a novinky ze světa kolečkových lyží.Mnoho zajímavých a cenných informací o kolečkových lyžích naleznete také na Facebooku Drlik rollerski