Sun sport Team

Jsme stále v pohybu, lezeme po horách, běháme na lyžích a splouváme řeky. I když jsme ve městě, srdcem jsme stále v přírodě. Svoje nadšení z nekonečného objevování se snažíme co nejvěrněji předávat i vám. Naším cílem je otevřít vám dveře do přírody. Stát se rozcestníkem na vašich cestách. Zprostředkovat vám zážitky, které sami prožíváme. Připravte se, vyrážíme.

S čím vám můžeme pomoci?


Hledáme nové průvodce pro vodácké školní výlety a firemní akce. 

 

O čem to je: Skupina spřízněných lidí, každý jiného zaměření, rozdílného věku. Spojuje nás láska ke sportu a touha po dobrodružství. Nabízíme brigádu na pár hodin, pár dní i celosezonní práci.  Cestujeme po řekách, po horách, organizujeme teambuldingové akce. Odměnou je nám nejen zasloužená výplata, ale také rozzářené obličeje dětí na školních výletech nebo poděkování od lidí, kteří díky nám posunuli své možnosti o stupeň dál.

Koho hledáme?  Akční studenty, kteří rádi pracují s lidmi, aktivní důchodce, kteří převezou auto ze startu do cíle, osoby pracující v jiných oborech toužící po odreagování a vlastně každého, kdo má chuť "být u toho" 

Co nabízíme? Zajímavou, časově flexibilní a velice různorodou práci, vzdělávání (finanční podpora certifikovaných kurzů, vzájemné vzdělávání), zajímavou odměnu (mzda násobená koeficienty) a další benefity (klubové oblečení, dotaci na kulturní i sportovní akce atd)

Co požadujeme? Spolehlivost, dodržování společných postupů, touhu se vzdělávat, pomoc při propgaci akcí

 Kde se naši instruktoři uplatní? Vodácké školní výlety na raftech, kánoích nebo seakajaku, pomoc či samostatné vedení pravidelných  i mimořádných akcí na vodě pro rodiny či firmy, organizace firemních akcí (voda, aréna, střelnice), kurzy na kolečkových lyžích a na běžkách, příměstské tábory, práce v Sun shopu, na brusláku či v Sun ś caffe

Přijď mezi nás: info [at] sunsport [dot] cz, tel 734202222 


 Finančně a materiálně podporujeme: 

 

                                 


 Dlouhodobě podporujeme činnost sportovních klubů:

 

               


 Úspěchy Sun sport teamu na kolečkových lyžích:

 

Od roku 2017 se Sun sport TEAM pravidelně umisťuje na stupních vítězů. Body do poháru pravidelně sbírají Michal Vank, Kateřina Švancarová, Eva Kulhánková, Tereza Tůmová a Václav Štěpánek a další. V roce 2021 sun sport team zvítězil v Effisan Skiroll classic.