Testcentrum kolečkových lyží

        

Pojďme zkusit něco nového. Kolečkové lyže už dávno přestávají být jen specifickým tréninkovým prostředkem našich špičkových běžkařů. Čím dál častěji se na "kolcích" objevuji i milovníci bílé stopy, kteří si v zimě dostatečně neužili sněhu nebo další aktivní sportovci, kteří běh na kolečkových lyžích považují zcela správně za ideální fyzickou přípravu pro jakýkoli sport. Kolečkových lyží se nemusíte bát, s námi to totiž určitě zvládnete. Ochotně Vám poradíme s jejich výběrem, půjčíme Vám lyže na otestování a seznámíme Vás s technikou jízdy. Pokud nejste zkušenými běžkaři, doporučujeme k prvním krůčkům využít některý z našich individuálních kurzů či intenzivních jednodenních kurzů 

Co nabízíme...

  • nejširší nabídku kolečkových lyží v ČR!
  • kolečkové lyže na klasikui bruslení
  • kolečkové lyže do terénu
  • hole na kolečkové lyže a boty 
  • výukové kurzy jízdy na kolečkových lyžích
  • odborné poradenství při výběru kolečkových lyží i souvisejícího sortimentu
  • odečtení ceny půjčovného při nákupu nových kolečkových lyží (platí pouze do 3 dny od skončení zápůjčky)

Nové Město na Moravě - Testcentrum Vysočina Arena

Přímo ve Vysočina Areně, tedy v místě konání nejvýznamnějších závodů v biatlonu i běžeckém lyžování, si můžete zapůjčit a otestovat kolečkové lyže světových výrobců. K dispozici vám budou tratě ve Vysočina Areně, které díky členitému profilu ocení především pokročilejší, zatímco pro začátečníky je ideální buď pouze samotný stadion ve VA či přilehlé rovinaté cyklostezky.

Rezervace vybaveníTestcentrum a Sun's Caffé Vysočina Arena

 

Brno - Sun sport

Brněnská provozovna Sun sport leží v bezprostřední blízkosti cyklostezky vedoucí kolem řeky Svratky. Je tak ideálním místem k zapůjčení a testování kolečkových lyží. Přímo z provozovny Sun sport je možné po pěkném asfaltu dojet až k nákupnímu centu Olympia (5 km jedna cesta). U Olympie je k dispozici kilometrový okruh včetně mírného klesání a stoupání.

Rezervace vybaveníSun sport