Biatlonový trénink ve Vysočina Areně pro začátečníky

Běžky a kolečkové lyže5. 2. 2023 1 490 Kč

Biatlon se stal v posledních letech jedním z nejoblíbenějších zimních sportů - alespoň po divácké stránce. Jaké to ale je vlastně být biatonistou? V televizi vypadá vše jednoduše - terče se rychle sklápějí, lyže rychle ujíždí, manipulace se zbraní je rychlá.

Chceme Vám zprostředkovat zážitek, který jen tak nezažijete. Pojďte si na 2 hodiny vyzkoušet co to vlastně biatlon obnáší.. V létě v jeho letní formě - při běhu, nebo s kolečkovými lyžemi na nohou.
Akce je koncipována pro začátečníky a nadšence do biatlonu, kteří si chtějí vyzkoušet biatlon na vlastní kůži. Na biatlonovém tréninku, si v první řadě řekneme, co vše musí biatlonista umět a jaké jsou předpoklady takového sportovce. Budeme běhat (pro zájemce i na kolečkových lyžích) a u toho si po nutné bezpečnostní instruktáži vyzkoušíte střelbu.

Trénink probíhá přímo ve Vysočina Areně - dějišti MS a Světových pohárů v biatlonu a hladkém lyžování.

Potkáme se: Sraz u/v Kavárně Suns`caffé v neděli 5.2.2023 15:00 - proběhne zapůjčení lyžařské výbavy, kdo nemá vlastní a poté se přesuneme na stadion.

Vhodné pro: Jednotlivce i menší skupinky

Obtížnost:  Trénink absolvuje každý zájemce. Kdo má zkušenosti na běžkách může si v létě troufnout i na kolečkové lyže. Kdo běhat nechce, nutit ho nebudeme, ale zážitek nebude takový..

Průběh:  Trénink dle velikosti skupinky zabere 1,5 - 2,5h. Na začátku si ukážeme pár základů z běžeckého lyžování v prostoru stadionu (nejedná se ale o výukový kurz na běžkách, na to máme vypsané samostatné kurzy ZDE) poté se přesuneme na střelnici, povíme si něco ke střelbě, základech a bezpočnosti, pak zkusíme klidovou střelbu a poté střelbu po zátěži. Střelba z důvodu bezpečnosti a legislativny probíhá na laserových zbraních.

Cena: 1 450,-Kč osoba. V ceně je zahrnuto komplet vybavení na střelnici, pronájem areálu. 

Cena nezahrnuje: zapůjčení lyžařského vybavení, pojištění

 

Těšíme se na společné zážitky

Za tuto akci odpovídá:

Tom Řezníček

Běžecké lyžování, běh, horolezectví, ferraty
reznicek.tomas [at] sunsport [dot] cz
+420 606 859 025