Individuální běžecké kurzy pro začátečníky v Brně

18. - 21. 8. 2020
Běh
CZK 690,-

Vyhradili jsme si na Vás čtyři dny, kdy jsou naši trenéři připraveni Vám pomoci s technikou běhu. Dejte nám vědět kdy by vám kurz vyhovoval a my se Vám přizpůsobíme. Délka kurzu je cca 2 hodiny. Bude Vám více vyhovovat ráno před prací? Nebo večer?.. Individuální běžecké kurzy jsou kurzy běhu pro začátečníky, kteří se chtějí naučit správně a zdravě běhat.

Chceš se zdokonalit v běhu? Potřebuješ vyladit techniku nebo dohnat fyzičku a porazit soupeře? Vyzkoušej nás a poznej rozdíl! Pod vedením zkušených běžců Vám ukážeme, jak trénují profesionálové a uděláme trénink přesně pro Vás na míru.

 Pro koho je kurz určen?

 Kurz pro začátečníky je určen opravdu pro začátečníky, kteří s běháním začínají a chtějí se ve své dovednosti zdokonalit. Chtějí se naučit jak správně běhat, aby svému tělu více neškodili, než prospívali.. Předpokládáme, že se zájemci o kurz jdou proběhnout 1-4x za dva týdny…

Pro zkušenější a ty, krteří už "mají něco odběháno" je určen kurz pro pokročilé běžce, kde jdeme více do hloubky problematiky a bavíme se i o skladbě kvalitního tréninku a podobně. Kurzu pro začátečníky se určitě nemusíte bát, že by jste nestíhali.. Kurz mohou absolvovat jak věkem zkušení běžci, tak běžečtí junioři.

Cílem kurzu je zvládnout metodiku a ukázat "jak na to" a né kurzisty fyzicky zlikvidovat.. :)

Trenéři:

 Vysloužilí nebo stále aktivní závodníci jak v letním biatlonu tak atletice, profesionálové ve svém oboru, kteří jsou ochotni předávat svoje zkušenosti a znalosti dál. Ukážeme Vám techniku běhu, natočíme Vás a ukážeme co zlepšit.

Průběh kurzu:

 Začátek kurzu je na Vás - domluvte si pomocí kontaktního formuláře, nebo telefonu čas, kdy Vám nejvíce vyhovuje začít hodinu a půl trvající trénink. Možné časy sezervací jsou od 9.00 do 18.00 - budeme Vás kontakrovat ohledně vybraného temínu.

Místo srazu je prodejna Sun sport 

Na úvod se seznámíme a to především s vaší běžeckou historií. Zeptáme se na zkušenostmi jak se sportem samotným, tak přímo během. Dle tohoto úvodního "pohovoru" pak kurz ušijeme přímo pro Vás na míru. Obecně vždycky začínáme zahřátím, rozcvičením, běžeckou abecedou a běžeckou průpravou. Dále se pouštíme do samotného tréninku, který probíhá jak na měkém, tak zpevněném podkladu. Změřujeme se na správnou běžeckou techniku a to jak nohou, tak držení celého těla a práci rukou. Během kurzu naběháme cca 5-10km dle Vašich požadavků a zkušeností. Kurz trvá cca 2 hodiny a jste na něm vy sami, nebo maximálně Vaši známí.

Cena:

 

690,- Kč / osoba

 

V ceně je zahrnuto: 

 Péče certifikovaného instruktora běhu. Sportovní gel nebo tyčinka Enervit.

 

Doporučené vybavení:

 

  • kvalitní běžecká obuv
  • sportovní oblečení dle aktuálního počasí
  • pití - stačí 0,5l na trénink
  • odhodlání :)

 

 

Jak to vypadalo minule:

Za tuto akci odpovídá:

David Foller

Běžecké kempy, skialpinismus, ferraty
info [at] sunsport [dot] cz
+420 734 202 223