Kamp - rakouská řeka plná překvapení

Řeky

Dvacet dva kilometrů bystré říčky v krásném údolí. Díky obtížnosti mezi WW I a II je řeka vhodná pro kajaky, kánoe (pevné i nafukovací) i rafty.

Přibližně 5 hodin plavby plné překvapení a nádherných výhledů do okolí. Na Kampu se nekoná masová vodácká turistika, setkání s jinou lodí je zde vzácností. V doprovodu zkušenějšího parťáka zvládne Kamp i naprostý začátečník, stejně tak se na něm však nebude nudit ani zkušený vodák.

'''Obvyklý průběh:'''

* Odjíždíme z brněnského Sun sportu v 7 hodin ráno – 120 km na start plavby. K dopravě používáme devítimístné dodávky nebo autobus. Od devíti do desíti hodin probíhá výdej lodí na místě. Rychlost plavby případné zastávky jsou zcela ve Vaši režii. Budete-li chtít, bude Vám k dispozici náš instruktor. Na konci plavby - po 22 kilometrech - Vás v cíli bude čekat auto se suchými věcmi. Návrat do Brna plánujeme kolem 20 hodiny.

'''Potřebné vybavení:''' Kompletní vodácké vybavení (loď, vesta. přilba, pádlo - v případě chladného počasí i neopren. Pokud nemáte vlastní, můžete využít služeb naší [http://www.sunsport.cz/pujcovna půjčovny {popup}]. \\, jídlo a pití na celý den, a dobrá nálada.

'''Cena výletu:''' 
Cena zahrnuje: Doprava osob i materiálu na start plavby a zpět, přesun auta ze startu do cíle, vodácký doprovod licencovaného instruktora a zapůjčení potřebného vybavení)
V případě vlastní dopravy: 
V případě vlastního vodáckého vybavení: 

'''Další informace, přihlášky'''\\
Tomáš Telecký\\
e-mail: telecky.tomas [at] sunsport [dot] cz\\
tel: 734202222

Za tuto akci odpovídá:

Tomáš Telecký (Momo)

Firemní akce, školní výlety
telecky.tomas [at] sunsport [dot] cz
+420 734 202 222