Lodě k vodě - Meandry Moravy

Lodě k vodě - Meandry Moravy

Lodě k voděŘekySeakayaky/Paddleboard26. 8. 2023

Úsek řeky Moravy z Vnorov do Rohatce je nádherně se meandrující klidná řeka v přírodním parku Stážnícké Pomoraví. Čeká vás pozorování probuzeného ptactva, písečných stěn a štěrkových pláží.

Předpokládaný průběh:

Přijedete ve smluvený čas na smluvené místo do Vnorov. Tam budete mít připravenou loď, kterou jste si vybrali. Na splutí tohoto úseku Moravy jsou vhodné seakayaky, doublekayaky, nafukovací či plastové kánoe, pro zkušené i paddleboardy). Úsek Vnorovy - Rohatec je dkouhý 13km a plavba vám zabere přibližně 3-4 hodiny. Přistávat budete v Rohatci, kde si od Vás lodě opět přeberem.

Pozn: předávání lodí i plavba bude probíhat v souladu s nařízením vlády. Lodě se budou předávat jednotlivě v přesně domluvený čas a v rouškách. Na vodě pak roušky nejsou potřeba, je však nezbytné zachovávat bezpečné rozestupy.

Jak na to?
1. Vyberte si plavidlo 
2. Rezervujte si čas předání (obvykle 10:00 hod)
3. Přijeďte do Vnorov (místo předání upřesníme přihlášeným účastníkům)
4. Splujte na lodi úsek Vnorovy - Rohatec
5. Zpět ke svému vozu můžete vyrazit po značené turistické trase dlouhé 10km, popř. vám můžeme do cíle převést třeba kolo na kterém se pro svůj vůz vrátíte.

Cena : 

zapůjčené plavidlocena
Seakayak singl600,- Kč
Seakayak double800,- Kč
Kánoe (nafukovací či plastvá)800,- Kč 
Paddleboard500,- Kč
Sit on top single500,- Kč
Sit on top double800,-Kč
Raft pro 4 až 6 osob1100,-Kč
Raft pro 6 až 8 osob1300,-Kč
instruktor (cena za skupinu)3000,- Kč


V ceně je odvoz lodí s vybavením (pádla, vesty, špricky) na start plavby, jejich nafouknutí a zpětné převzetí lodě v cíli. 

Potřebujete vědět víc? volejte 739 673 449 nebo použijte kontaktní formulář. 

Za tuto akci odpovídá:

Alča Měchurová

Seakayaking, vodácký instruktor

+420 739673449

Hodnocení
účastníků

Moje první zkušenost s kajakem nemohla dopadnout lip!!! Netušila jsem do čeho jdu, ale Zámecká Dyje proti proudu předčila mé očekávání! Milí lidé, vše skvěle naplánované a zorganizované, nemám co vytknout!
Petra Vyšehradská
Byli jsme snimi na 4 dny na Vltavě a nemám výčitky, vše půjčili nebyl problém. Měli jsme i snídaně od nich a taky žádná chyba takže určitě doporučuji.
Martin Hladík
Pádlování na seakajacích na přehradě s Vámi je paráda. Až natrénujeme, pustíme se s Vámi do delších výletů.
Petra Lišková
Prima parta, bezva akce.
Jimi Vyskočil
Jel jsem na mořském kajaku z Vídně do Bratislavy. Velmi kladně hodnotím přátelskou atmosféru mezi účastníky i od pořadatelů, ochotu pomáhat slabším.
Jan Schindler
Parta super lidiček. Absolvovala jsem s nimi výlet na seakayaku - dobře zorganizované, zapůjčení veškerého vybavení, zkušení instruktoři k ruce. Fantastické, doporučuji.
Petra Pavlíková