Plavby Brnem - Řekou k soutoku

Plavby Brnem

Kánoe, raft, kajak či paddleboard, Zábava, dobrodružství i romantika na vodě. Dopřejte si vodácký výlet přímo v Brně a poznejte město tak, jak jste ho ještě neviděli. Naučte se ovládat loď a doplujte na soutok dvou brněnských řek. Zatímco na cyklostezce je narváno, na řece budete zcela sami.

Plavba začíná u Komárovského mostu. Po 4 kilometrech na řece Svratce doplujete k soutoku se Svitavou a po dalším kilometru přistanete nedaleko obchodního centra Olympia. Plavba probíhá po klidné vodě a je tedy vhodná i pro naprosté začátečníky nebo rodiny s dětmi. Jedinou nástrahou je jez těsně před soutokem. Většinou je nesjízdný a přenáší se vpravo.

Budete-li chtít pojmout plavbu jako výukovou, objednejte si služby zkušeného licencovaného instruktora. Bude nejen dohlížet na Vaše bezpečí, ale současně Vás naučí správným záběrům a dalším vodáckým dovednostem

Plavidla: nafukovací kánoe či rafty, plastové kajaky

Organizace: Po ukončení plavby – cca 2,5 hodiny - pro Vás a zapůjčené lodě přijedeme do cíle plavby, k obchodnímu centru Olympia.

Vybavení: Veškeré nezbytné vybavení (loď, pádla, vesty) Vám rádi zapůjčíme v Sun sportu

Cena:
Kánoe s příslušenstvím 200,- Kč
Raft s příslušenstvím 400,- Kč
Plastový kajak s příslušenstvím 200,- Kč
Odvoz materiálu a řidičů 250,- Kč
Instruktor 500,- Kč


Příklad výpočtu:
Vyjedete-li s přáteli či rodinou na čtyřech kánoích, zaplatíte 800,- Kč za půjčovné a 250,- Kč za dopravu – tzn 130,- Kč na osobu.

Co je v ceně každého výletu?

Zapůjčení potřebného vodáckého vybavení (plavidlo, pádlo, vesta)
Doprava vodáckého vybavení a potřebného počtu osob (řidičů) z cíle plavby zpět k Sun sportu
Vhodné termíny: květen, až říjen.

Doporučené vybavení: boty do vody, náhradní oblečení

Dotazy a rezervace: Dotazy a rezervace zasílejte na email info [at] sunsport [dot] cz, volejte +420 734 202 222 nebo použijte kontaktní formulář níže.

Za tuto akci odpovídá:

Tomáš Telecký (Momo)

Vodácký instruktor, firemní akce
telecky.tomas [at] sunsport [dot] cz | +420 724 202 222