Plavby Brnem - Řekou napříč Brnem

Plavby Brnem

Kánoe, kajak, raft či paddleboard. Zábava a romantika na vodě. Poznejte Brno tak, jak jste ho ještě nezažili – z řeky. Naučte se ovládat loď a užijte si zábavu na vodě i na břehu.

Během 5,5 km dlouhého úseku řeky Svratky od bystrcké lávky na rivieru se naučíte bezpečně ovládat vaše plavidlo, zahrajete si spoustu her na vodě, dozvíte se vše o nástrahách divoké vody a zažijete pravou vodáckou atmosféru přímo v Brně. Plavba může být ukončena stylovým opékáním špekáčků, kytary vítány.

Na první místo při organizaci tohoto školního výletu klademe bezpečnost dětí. Používáme kvalitní atestované vybavení a po celou dobu plavby nad vámi neustále bdí zkušení instruktoři s licencí MŠMT.

Vhodné pro: od 2.třídy ZŠ až po středoškoláky.
Plavidla: Rafty či nafukovací kánoe
Organizace: Náhradní oblečení, cennosti atd převeze doprovodné auto ze startu do cíle plavby

Náplň splutí Řekou napříč Brnem

 

Bezpečnostní pohovor - seznámení se s vodáckým vybavením, s instruktory, obecné povídání o bezpečnosti na vodě, záchraně i sebezáchraně, seznámení s programem
Obvyklý průběh
V 9 hodin se sejdeme v Brně Bystrci na lávce vedoucí od tramvajové zastávky (tramvaje číslo 1, 11) k ZOO. Ihned po příchodu se dětí ujme náš instruktor a seznámí všechny nejen s programem, ale také s vybavením, nástrahami na řece a v neposlední řadě poučí děti o bezpečnosti na vodě. Během plavby trvající cca 2,5 hodiny tento instruktor dohlíží na bezpečnost, učí děti základní záběry a pro zpestření plavby organizuje nejrůznější vodní hrátky. Plavba je dlouhá 5,5 km. Přistaneme v Pisárkách, kde je možno plavbu ukončit stylovým opékáním špekáčků spojeným se posezením u táboráku. Obvyklé ukončení programu – cca 12:00 hodin.

Vybavení
Veškeré nezbytné vybavení: loď, pádla, vesty, přilby, zajišťuje Sun sport.
Povinné vybavení: kompletní rezervní oblečení, pevná obuv do vody.
Doporučené vybavení: svačina, pití, opalovací krém, pokrývka hlavy, v případě špatného počasí pláštěnka nebo nepromokavá bunda.


Co je v ceně každého výletu?

 

Zapůjčení potřebného vodáckého vybavení (plavidlo, pádlo, vesta)
Doprava vašich věcí z místa startu do cíle
Doprovod příslušného počtu instruktorů
V případě objednání také další služby: špekáčky, lanové aktivity

Vhodné termíny: květen, červen a září.

Dotazy a rezervace
Poptávku zasílejte na email info [at] sunsport [dot] cz, volejte +420 734 202 222 nebo využijte kontaktní formulář níže.

Za tuto akci odpovídá:

Tomáš Telecký (Momo)

Vodácký instruktor, firemní akce
telecky.tomas [at] sunsport [dot] cz | +420 724 202 222