Ranní pádlování na brněnské přehradě

Ranní pádlování na brněnské přehradě

Plavby BrnemSeakayaky/Paddleboard

Seakayak, paddleboard. Těžko si představit krásnější ráno. Společnost na hladině brněnské přehrady vám dělají jen vodní ptáci, ticho ruší jen šplouchání vody. Váš den nemůže začít lépe.

Daleko od lidí, daleko od hluku velkoměsta a přitom jen pár minut od domova. Šplouchání vody, odlesk lodě ve vodní hladině, to vše vám pomůže příjemně se naladit na nový den. 
Ranní pádlování na brněnském moři je určeno pro pracovní kolektivy nebo kamarády, stejně tak pro páry či jednotlivce. Vodní hladina na brněnské přehradě je ideálním terénem pro úplné začátečníky, ale současně poslouží jako relax či trénink i pokročilým seakayakářům.

Obvyklý průběh

Setkání účastníků na Rakovci u kavárny Sunś Caffé  

Pokud se rozhodnete využít služeb instruktora (2500,- Kč na skupinu), ochotně vám poradí s technikou záběru a s dalšími nástrahami seakayakingu.

Pravidelný termín

Středa 7:00 - 9:00   ONLINE REZERVACE LODÍ ZDE

Termín na míru

Jste - li skupinka či kolektiv 6 a více osob, rádi pro Vás ušijeme termín, trasu i cenu na míru.

Stejně tak je na přání možné přípravit koláček a kávičku a posnídat tak přímo na brněnském moři. 

Potřebné vybavení

Doporučujeme náhradní oblečení, i když se celá plavba dá bez problémů zvládnout „suchou nohou“. V lodi oceníte také obuv vhodnou do vody, i když se dá loď odřídit i naboso. Od nás dostanete zapůjčené mořské kajaky s kormidlem (jednomístné nebo dvojmístné) případně paddleboard a pádla, vesty a špricky. 

Cena max 2 hodiny

Vybavenícena v Kč 
Singlekayak s příslušenstvím 350
Doublekayak s příslušenstvím550
Paddleboard s příslušenstvím300
Služby za příplatekza skupinu (max 6 lodí)
Instruktor na vodě2500
Snídaně (pouze pro skupiny na 6 osob) 100,-Kč/osoba

 

Mrkněte na náš youtube kanál a udělejte si představu o seakayakingu. Všechny seakayakové akce lze také darovat formou dárkového poukazu.  Více informací na info [at] sunsport [dot] cz nebo na telefonu 734202222 

 

Za tuto akci odpovídá:

Alča Měchurová

Seakayaking, vodácký instruktor

+420 739673449

Hodnocení
účastníků

Pádlování na seakajacích na přehradě s Vámi je paráda. Až natrénujeme, pustíme se s Vámi do delších výletů.
Petra Lišková
Prima parta, bezva akce.
Jimi Vyskočil
Jel jsem na mořském kajaku z Vídně do Bratislavy. Velmi kladně hodnotím přátelskou atmosféru mezi účastníky i od pořadatelů, ochotu pomáhat slabším.
Jan Schindler
Parta super lidiček. Absolvovala jsem s nimi výlet na seakayaku - dobře zorganizované, zapůjčení veškerého vybavení, zkušení instruktoři k ruce. Fantastické, doporučuji.
Petra Pavlíková