Ranní pádlování na brněnské přehradě

Ranní pádlování na brněnské přehradě

Plavby BrnemSeakayaky/Paddleboard

Seakayak, paddleboard. Těžko si představit krásnější ráno. Společnost na hladině brněnské přehrady vám dělají jen vodní ptáci, ticho ruší jen šplouchání vody. Váš den nemůže začít lépe.

Daleko od lidí, daleko od hluku velkoměsta a přitom jen pár minut od domova. Šplouchání vody, odlesk lodě ve vodní hladině, to vše vám pomůže příjemně se naladit na nový den. 
Ranní pádlování na brněnském moři je určeno pro pracovní kolektivy nebo kamarády, stejně tak pro páry či jednotlivce. Vodní hladina na Brněnské přehradě je ideálním terénem pro úplné začátečníky, ale současně poslouží jako relax či trénink i pokročilým seakayakářům.

Obvyklý průběh

Setkání účastníků na Kozí Horce u stanoviště Vodní záchranné služby ZDE  Parkování pro auta na posledním parkovišti před cedulí "konec Brna". Na břehu přehrady je pro Vás připraven příslušný počet mořských kajaků a paddleboardů včetně potřebného vybavení. 

Pokud se rozhodnete využít služeb instruktora (1500,- Kč na skupinu), ochotně vám poradí s technikou záběru a s dalšími nástrahami seakayakingu.

Pravidelný termín:  středa 7:00 - 9:00   ONLINE REZERVACE LODÍ ZDE

Termín na míru:  Jste - li skupinka či kolektiv 4 a více osob, rádi pro Vás ušijeme termín, trasu i cenu na míru. Stejně tak je na přání možné přípravit koláček a kávičku a posnídat tak přímo na brněnském moři. Kontaktujte nás prosím emailem nebo telefonicky

Potřebné vybavení

Doporučujeme náhradní oblečení, i když se celá plavba dá bez problémů zvládnout „suchou nohou“. V lodi oceníte také obuv vhodnou do vody, i když se dá loď odřídit i naboso. Od nás dostanete zapůjčené mořské kajaky s kormidlem (jednomístné nebo dvojmístné) případně paddleboard a pádla, vesty a špricky. 

Cena:

Vybavenícena
Singlekayak s příslušenstvím 350,-Kč/loď
Doublekayak s příslušenstvím550,-Kč/loď
Paddleboard s příslušenstvím300,-Kč/paddleboard
Instruktor na skupinu1500,-Kč /skupina
Snídaně (pouze pro skupiny na 6 osob) 100,-Kč/osoba

 

Mrkněte na náš youtube kanál a udělejte si představu o seakayakingu. Všechny seakayakové akce lze také darovat formou dárkového poukazu.  Více informací na info [at] sunsport [dot] cz nebo na telefonu 734202222 

 

Za tuto akci odpovídá:

Alča Měchurová

Seakayaking, vodácký instruktor
mechurova.alena [at] sunsport [dot] cz
+420 734202223

Hodnocení
účastníků

Pádlování na seakajacích na přehradě s Vámi je paráda. Až natrénujeme, pustíme se s Vámi do delších výletů.
Petra Lišková
Prima parta, bezva akce.
Jimi Vyskočil
Jel jsem na mořském kajaku z Vídně do Bratislavy. Velmi kladně hodnotím přátelskou atmosféru mezi účastníky i od pořadatelů, ochotu pomáhat slabším.
Jan Schindler
Parta super lidiček. Absolvovala jsem s nimi výlet na seakayaku - dobře zorganizované, zapůjčení veškerého vybavení, zkušení instruktoři k ruce. Fantastické, doporučuji.
Petra Pavlíková