Salomon běžecký kemp ve Vysočina aréně pro pokročilé běžce

2. - 4. 10. 2020
Běh
CZK 2 890,-

Připravili jsme pro Vás běžecký kurz pro ty co už mají něco odběháno, ale chtěli by se v běhu posunout o laťku výše.. Doladit techniku, rozebrat trénink, výživu, výbavu a mnoho dalšího.

Sun sport a Salomon store OC Olympia Brno Vám nově přináší kvalitní běžecké kempy. V samém srdci Vysočiny proběháme zdejší trailové běžecké trasy v lese Ochoza a okolí Vysočina arény.

 

Pro koho je kurz určen?

Kurz pro pokročilé je kurz běhu pro běžce, kteří "mají již něco odběháno" Předpokládmě že mají "natočeno" alespoň několik stovek kilomentrů a zvládnou v pohodě 10 km pod hodinu. Cílem kurzu je posunout Vaši techniku o kus dále, ukázat a začít odstraňovat zažité špatné návyky. Pobavíme se také o správné skladbě tréningu a poradíme jak si trénink poskládat, máte-li nějaký konkrétní cíl - například připravit se na půlmaraton na 1:30, 1:50 a podobně..  Našim cílem je posunout Váš běh dál, jak se zlepšit a né Vám dokázat, že jsme rychlejší a fyzicky Vás odrovnat.. Klademe velký důraz na techniku a videorozbor běhu. 

 

Trenéři:

Vysloužilí nebo stále aktivní závodníci jak v letním biatlonu tak atletice, profesionálové ve svém oboru, kteří jsou ochotni předávat svoje zkušenosti a znalosti dál. Na třídenním kurzu Vám ukážeme techniku běhu, natočíme Vás a ukážeme co zlepšit, poradíme vám jak zlepšit jídelníček, aby jste se při běhu cítili lépe a mnoho dalšího.

 

Průběh kurzu:

Sraz účastníků v pátek v 17 hodin v Sun`s Caffé ve Vysočina aréně. Proběhne první seznámení účastníků a společný výběh. Poté sportovní večeře. Po večeři proběhne úvodní meeting, kde si projdeme základy běhu, seznámíme se s vybavením a upřesníme program běžeckého kempu, poté volná zábava.

V sobotu ráno se lehce před snídaní proběhneme, poté nasnídáme a rozdělíme se do dvou výkonnostních skupin. Nápní budou základy běžecké techniky, nácvik správného došlapu, běžecké ABC atd.

Odpoledne je v plánu sportovní trénink bežce - praktické ukázky a nácviky běžeckých tréninků a konzultace na toto téma. - Fartlek, rychlost, výbušnost, síla...

Po celou dobu kurzu je možné využívat testovací produkty Salomon a Suunto.

Večer následuje společné protažení a večerní grilování. Poté si společně projdeme rozbor běžecké techniky na videu. Bude následovat krátká přednáška o sportovní výživě a produktech Salomon.

Neděle následuje ranní rozcvička a chutná sportovní snídaně. První fáze tréninku bude delší běh rozdělený dle výkonnosti běžců. Druhá fáze pro zájemce  bude probíhat na střelnici, vyzkoušíte si střelbu ze zbraně a zkusíte si jaké to je střílet po zátěži. Poté bude ukončení a vyhodnocení kempu.

Cena:

2890 Kč

Pro účastníky, kteří chtějí přijet v sobotu ráno (začínají snídaní) cena 2290,-

 

V ceně je zahrnuto: Pěkné ubytování přímo ve Vysočina aréně, pátek: večeře, Sobota: snídaně, oběd, večerní grilování, Neděle: snídaně a lehký oběd na závěr. balíček sportovní výživy a kolekce Salomon obuvi k testování, péče instruktoru po celou dobu kurzu.

Jak to vypadalo minule:

Za tuto akci odpovídá:

David Foller

Běžecké kempy, skialpinismus, ferraty
info [at] sunsport [dot] cz | +420 734 202 223