Výukový kurz na kolečkových lyžích, Brno - bruslení

Běžky a kolečkové lyže26. 10. 2024 850 Kč

Výukový kurz na kolečkových lyžích v Brně - Komárově je určený všem, kteří se chtějí zaměřit na rozvoj bruslařské techniky. Výuka techniky probíhá na přilehlé cyklostezce s velmi dobrou kvalitou asfaltu a rovinatým profilem.

 

Výukový kurz na kolečkových lyžích v Brně - Komárově je určený všem, kteří se chtějí zaměřit na rozvoj bruslařské techniky. Výuka techniky probíhá na přilehlé cyklostezce s velmi dobrou kvalitou asfaltu a rovinatým profilem.

 Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen, jak pro úplné začátečníky, kteří by teprve rádi vyzkoušely kolečkové lyže že, tak i pro zkušenější "kolcaře". Důraz je totiž kladen především na precizní zvládnutí techniky jízdy na kolečkových lyžích, která zahrnuje nejen metodicky správné provedení techniky, ale i bezpečné brzdění či vyhnutí se překážce.


Předpokládaný program:

 • Sraz účastníků v 9:45 před obchodem Sun Sport (Kšírova 32, Brno 619 00). Zapůjčení potřebného vybavení. Společný odchod na trénink v 10:00!
 • Dynamické rozcvičení
 • Nácvik lyžařské techniky na suchu - koordinační cvičení
 • Cviky zaměřené na rovnováhu
 • Nácvik správné techniky dle metodické řady
 • Ukončení kurzu přibližně v 12:30

Potřebné vybavení:

 • Kolečkové lyže na bruslení
 • Hole s letními hroty
 • Cyklistická přilba
 • Sportovní oblečení
 • Chrániče
 • Ruakvice (ideálně s dlouhámi prsty)

V případě zájmu Vám můžeme za poplatek 150 Kč zapůjčit kompletní vybavení na kolečkové lyže (kolečkové lyže, boty, hole)

Na den konání kurzu doporučujeme sjednat individuální úrazové pojištění.

 

Cena:850Kč/osoba (v ceně je péče instruktora). Platba převodem na účet či na místě v hotovosti.

Přihlášky a informace: mailem na vank.michal [at] sunsport [dot] cz, případně volejte: 725 701 214

Za tuto akci odpovídá:

Michal Vank

Běžecké lyžování a kolečkové lyže

+420 725 701 214

Hodnocení
účastníků

biatlonový trénink ve Vysočina Areně byl pro mě i přítelkyni opravdu velkým zážitkem! Moc děkujeme instruktorům Tomášovi a Michalovi za zajímavé povídání o sportovišti a především profesionální přístup a vyzsvětlení biatlonu.. Jsou to opravdu profíci, které to baví.. Určitě se vrátíme v létě na kolečkové lyže.
Lukáš
Kurz předčil mé očekávání. Kluci se skvěle doplňovali a to že holky instruktorky dokázaly namotivovat mého syna k běžkování je malý zázrak.
Alena Svobodová
Za mě naprostá spokojenost s Michalem (velmi sympatický, milý člověk, který je ochotný poradit, povzbudit, když je potřeba), Radkem (tak ten mě dostal na jeho břitký humor budu ještě dlouho a ráda vzpomínat) i s oběma holkama, Janičkou i Verčou, které měly na starost děti (je pro mě velkou satisfakci, ze se synovi víkend na běžkách líbil a těší se na další).
Martina Černá
Mohu říci jen samá pozitiva - Michal byl velmi pozitivní, trpělivý, vše nám vysvětlil, předvedl a měl velkou snahu o zlepšení naší techniky lyžování, děkuji za poučný a krásný víkend.
Pavel Dvořák
Líbí se mi, že si kurz skvěle užijí i děti!
Tereza Nováková
Chci ještě jednou poděkovat Peťe, za sobotní kurzík. Moc se mi to líbilo a hodně sem se naučila. Ted jen ten správný sníh, abych naučené mohla zúročit.
Renata Kadlecová
S kurzem a přístupem všech ze Sunsportu jsem byla moc spokojená.
Petra Hrubá
Ještě jednou děkuji, že kurz proběhl, a bylo to skvělé. Oba instruktoři sympaťáci a vše splnilo očekávání (břišáky bolely ještě tři dny)
David Vaněk
Kurz byl za mě naprosto skvělý. Instruktorka se mnou měla neskutečnou trpělivost, za což jí dodatečně ještě jednou děkuji.
Lucie Kašná