Zámecká Dyje a Lednicko-Valtický areál

ŘekyFiremní akce

Poznejte meandry Zámecké Dyje a divokou přírodu pod Pálavskými vrchy. Získejte první vodácké zkušenosti a zažijte zábavu i romantiku na vodě!

Vaše pohodová plavba začíná nad Lednicí, u hráze Mušovského jezera, přímo pod Pálavskými vrchy. Na start plavby pod hrází Mušovských jezer vás dopravíme devítimístnými dodávkami. Zde již budou čekat průvodci, kteří rozdají vodácké vybavení a provedou krátkou instruktáž. Jen chvíli po startu se rameno Dyje ztrácí v opravdové džungli, kde nám budou dělat společnost jen vodní ptáci a všude kolem uvidíme výsledky práce hojně se vyskytujících bobrů.

Obtížnost a délka plavby
Obtížnost splutí Zámecké Dyje je velmi lehká, vhodná i pro úplné začátečníky. Plavba obvykle trvá 3 - 4 hodiny. V případě zájmu si plavbu zpestříme týmovými hrami a soutěžemi na vodě. Plavíme se na stabilních nafukovacích kánoích (Gumotex Baraka) nebo raftech.

Program plavby, pitný režim a závěrečný raut
V půlce plavby se naskýtá možnost opéct si buřty nebo navštívit vesnickou hospůdku a zchladit organismus pivem, nebo ochutnat místní vína a burčáky.

Další oblíbenou zastávkou je Lednice - zde můžeme navštívit zámek, nebo vystoupit na pozoruhodnou rozhlednu Minaret. Minaret měří skoro 60 m a na jeho horní ochoz vede 302 schodů. Svrchu je vidět park, Pálava, Bílé Karpaty a za dobrého počasí dokonce vrcholek věže svatoštěpánského dómu ve Vídni.

V případě zájmu doplujeme po Staré Dyji až k Janovu Hradu, který nechali Lichtenštejnové postavit na počátku 19. století jako napodobeninu středověké zříceniny.

Na závěr akce pro vás připravíme na břehu řeky občerstvení s grilováním, pivem a vínem. Na stejném místě pak na vás budou čekat dodávky, které vás pohodlně dopraví domů.

Cena

od 1990,- Kč za účastníka při min počtu 8 osob

Můžeme pro Vás připravit:

  • Dopravu na akci a zpět
  • Zapůjčení veškerého vodáckého materiálu
  • Pivo / Limo / Víno 
  • Vstupné na rozhlednu Minaret
  • Závěrečný raut s grilováním
  • Služby instruktorů na vodě i na břehu

Služby a průběh akce lze na přání jakkoliv přizpůsobit. S dotazy, návrhy a poptávkami nás kontaktujte na e-mail info [at] sunsport [dot] cz, telefonicky na čísle '734 202 223 nebo pomocí kontaktního formuláře níže.

Za tuto akci odpovídá:

Tomáš Telecký (Momo)

Firemní akce, školní výlety
telecky.tomas [at] sunsport [dot] cz
+420 734 202 222

Hodnocení
účastníků

Moje první zkušenost s kajakem nemohla dopadnout lip!!! Netušila jsem do čeho jdu, ale Zámecká Dyje proti proudu předčila mé očekávání! Milí lidé, vše skvěle naplánované a zorganizované, nemám co vytknout!
Petra Vyšehradská
Byli jsme snimi na 4 dny na Vltavě a nemám výčitky, vše půjčili nebyl problém. Měli jsme i snídaně od nich a taky žádná chyba takže určitě doporučuji.
Martin Hladík