Zámecká Dyje - romantika na vodě

Řeky

Poznejte meandry Zámecké Dyje a divokou přírodu pod Pálavskými vrchy. Získejte první vodácké zkušenosti a zažijte zábavu i romantiku na vodě!

Sedm až deset kilometrů dlouhá plavba začíná nad Lednicí. Po chvíli se rameno Dyje ztrácí v opravdové džungli, společnost nám dělají jen vodní ptáci a všude kolem je vidět výsledek práce hojně se vyskytujících bobrů. Obtížnost splutí Zámecké Dyje je velmi lehká – tedy vhodná i pro úplné začátečníky.

Cestou živáčka nepotkáme, pouze v půlce plavby se naskýtá možnost opéct si buřty nebo navštívit vesnickou hospůdku a zchladit organismus vychlazeným pivem či kofolou. Další oblíbenou zastávkou je Lednice - zde si nejen děti mohou vychutnat zmrzlinu či jiné dobroty.

Z Lednice už cesta vede po kolem Lednicko-valtického areálu, naším cílem bude Minaret - rozhledna v orientálním stylu, postavená Lichtenštejny v 18. století. Odměnou za 302 schodů po točitém schodišti jsou dechberoucí výhledy na celý Lednicko-Valtický areál.

V případě zájmu lze v plavbě pokračovat po Staré Dyji k Janovu hradu - napodobenině středověkého hradu postavené v 18. století.

Organizace dopravy

Rádi Vás na start plavby dopravíme, popřípadě Vám na místo přivezeme loď. Můžete ale samozřejmě využít i vlastní dopravu. V tom případě vám z ceny akce slevíme 100-, Kč za účastníka. V cíli plavby si od Vás loď opět vyzvedneme a Vy můžete pěšmo pokračovat v návštěvě Lednicko–valtického areálu.

Vybavení

Plujeme na stabilních kánoích a to buď pevných, nebo nafukovacích - dle přání.

Cena

Cena za dospěláka  Kč zahrnuje:

  • dopravu z Brna a zpět
  • zapůjčení vodáckého vybavení (loď, vesta, pádlo)
  • doprovod instruktora
  • doprovodné vozidlo

Děti jedou za Kč.

Máte-li zájem plaviti se s námi, prosím napište nebo zavolejte nám. Obratem Vám pošleme podrobné informace.

Informace a přihlášky

Email: info [at] sunsport [dot] cz
Tel: 734 202 222

Můžete také využít kontaktní formulář níže.

Za tuto akci odpovídá:

Tomáš Telecký (Momo)

Firemní akce, školní výlety
telecky.tomas [at] sunsport [dot] cz
+420 734 202 222

Hodnocení
účastníků

Moje první zkušenost s kajakem nemohla dopadnout lip!!! Netušila jsem do čeho jdu, ale Zámecká Dyje proti proudu předčila mé očekávání! Milí lidé, vše skvěle naplánované a zorganizované, nemám co vytknout!
Petra Vyšehradská
Byli jsme snimi na 4 dny na Vltavě a nemám výčitky, vše půjčili nebyl problém. Měli jsme i snídaně od nich a taky žádná chyba takže určitě doporučuji.
Martin Hladík