Mořské kajaky na Attersee a Traunsee

24. - 26. 7. 2020
Seakayaky
CZK 3 990,-

Třídenní výlet určený pro všechny, kteří si oblíbili jízdu na mořském kajaku či paddleboardu. Pádlování na solných jezerech Attersee a Traunsee přináší úžasné pohledy na alpské vrcholky hor a neméně zajímavé pohledy do hlubin bezedných krystalově čistých jezer.

Obvyklý průběh: 

1.den odjezd z Brna v ranních hodinách od Sun sportu (Brno). Po cca 4 hodinách cesty příjezd k jezeru. Před vyplutím proběhne bezpečnostní pohovor. Výlet na Traunsee začínáme výukou pádlování, po přistání si užijeme večernío programu.
2.den obeplutí jezera Wolfgangsee. Odpoledne výlet na Schafberg. Příjezd do kempu, večerní program.
3.den obeplutí jezera Attersee. Návrat do Brna v pozdních večerních hodinách.

Obtížnost: ideální pro začínající i pokročilé průměrně fyzicky zdatné paddlery.  Na lodích si povezeme vše potřebné k jednodennímu putování. 

Alternativa: V případě zájmu poskytujeme možnost zapůjčení feratového vybavení a návštěvu jedné z mnoha místních ferratových cest různých obtížností.

Cena 3990,- Kč/osoba zahrnuje spolujízdu s instruktorem, zapůjčení veškerého vodáckého vybavení a celodenní doprovod zkušeného instruktora. V ceně není zahrnut nocleh (cca 12€/os), strava a pojištění.

 

Nehodí se Vám termín? je Vás skupina 6 a více osob? Kontaktujte nás, vytvoříme vám vlastní termín

Jízdu na mořském kajaku si můžete před akcí vyzkoušet v rámci pravidelného pádlování na Brněnské přehradě.  O čem seakajaking je zjistíte na našem youtube kanálu. Všechny naše výlety můžete darovat svým blízkým formou dárkového poukazu. 

Více informací na info [at] sunsport [dot] cz nebo na telefonu 734202223. Výlet pořádá klub outdoorových aktivit KOA Brno, z.s. pro své členy. Zaplacením výletu se automaticky stáváte členem klubu.

 

 

 

 

Jak to vypadalo minule:

Za tuto akci odpovídá:

Alča Měchurová

Seakayaking, vodácký instruktor
info [at] sunsport [dot] cz | +420 734 603 198