Blog

Sun sport team v Orlických horách

15. 8. 2020

Mezi závody v Jeseníkách a a Orlických horách bývá obvykle čtrnáctidenní pauza, někdy i delší, vzhledem k tomu, že v roce 2020 začal seriálů Efisan skiroll classics později, následoval populární závodní víkend v „Orličkách“ hned za týden.

Závodní víkend v Jeseníkách

14. 8. 2020

V seriálu běhu na kolečkových lyžích Efisan skiroll classics drží závodní víkend v Jeseníkách primát: jednak na něm lyžaři vyjedou na nejvyšší vrchol Moravy, Praděd, jenž se nad jesenickými hřebeny tyčí do výšky 1492 m n. m.,Jednak během víkendu zdolají největší převýšení z celého seriálu, a totiž 1 410 výškových metrů!

Sun sport Team stále nejrychlejším teamem

23. 7. 2020

O víkendu 18. a 19. července 2020, týden po zahajovacích závodech ve Velkých Karlovicích, se seriál Efisan skiroll classics přestěhoval na opačný konec republiky, na Šumavu. Již podruhé se v šumavské páteřní oblasti, v okolí Horské Kvildy, jely dva těžké závody, z nichž každý má svá neopakovatelné specifika.

Úspěšný vstup Sun sport Teamu do seriálu závodu Efisan Skiroll Classic

15. 7. 2020

O víkendu 11.– a 12. července 2020, tedy o tři týdny později než v roce 2019, začal letošní již osmý ročník závodů na kolečkových lyžích Efisan skiroll classics. Pravda, první tři ročníky byly velmi komorní, o skutečně velkém prestižním podniku s celostátním dopadem a týmovou soutěží je možno mluvit až od čtvrtého ročníku v roce 2016, ale na to se historie obvykle neptá.

Složitá doba

17. 3. 2020

Vážení zákazníci,
Rádi bychom Vás stručně informovali, jak Sun sport funguje v této výjimečné době. Pandemii nepodceňujeme, dodržujeme všechna nařízení a doporučení vlády i zdravotníků. Věříme, že se vše v dohledné době vrátí do normálu. Zatím fungujeme v následujícím provizorním režimu:

Plánujte, těšte se

3. 3. 2020

Jaro je tu a s ním spousta nových možností. Připravíme seakajaky, baraky a rafty a vyrážíme na vodu. Nebo raději do hor? Na jediný den nebo raději co nejdéle? Hledáte odpočinek nebo dřinu? Vybere si každý.

Ideální máza na Jesenickou 24

2. 3. 2020

Jako zkušení závodníci a trenéři víme, že pro radost z jízdy je základem dobrý servis - zkrátka kdo maže ten jede. Připravili jsme tedy si pro vás pár tipů, jak se na tuto akci dobře připravit.

Sunsportí tipy: Kde hledat informace o sněhu pro běžkaře

5. 2. 2020

Kde se dá sakra tuhle zimu běžkovat? Přinášíme tipy, kam se v nekonečném interetu podívat a kde načepáte nejnovější onformace o sjízdnosti či upravenosti běžkařských areálů.

Tagy