Blog

Lázek - pořádný moravský lauf

19. 9. 2020

Na Moravě již řadu let nadšenci ze Zábřehu a okolí připravují alternativní seriál Kolski. Skládá se z několika závodů – kratších výběhů, pořádaných v podhůří Jeseníků či Králického Sněžníku

Krkonošské etapy!

13. 9. 2020

O víkendu pokračoval seriál Efisan Skiroll Classics dalšími dvěma závody v Krkonoších na náročných a krásných tratích zároveň...

Závodní víkend pod Pálavou

11. 9. 2020

aneb jaký byl letošní ročník závodů na kolečkových lyžích pod vinohrady na jižní Moravě.

Sun sport team v Orlických horách

15. 8. 2020

Mezi závody v Jeseníkách a a Orlických horách bývá obvykle čtrnáctidenní pauza, někdy i delší, vzhledem k tomu, že v roce 2020 začal seriálů Efisan skiroll classics později, následoval populární závodní víkend v „Orličkách“ hned za týden.

Závodní víkend v Jeseníkách

14. 8. 2020

V seriálu běhu na kolečkových lyžích Efisan skiroll classics drží závodní víkend v Jeseníkách primát: jednak na něm lyžaři vyjedou na nejvyšší vrchol Moravy, Praděd, jenž se nad jesenickými hřebeny tyčí do výšky 1492 m n. m.,Jednak během víkendu zdolají největší převýšení z celého seriálu, a totiž 1 410 výškových metrů!

Sun sport Team stále nejrychlejším teamem

23. 7. 2020

O víkendu 18. a 19. července 2020, týden po zahajovacích závodech ve Velkých Karlovicích, se seriál Efisan skiroll classics přestěhoval na opačný konec republiky, na Šumavu. Již podruhé se v šumavské páteřní oblasti, v okolí Horské Kvildy, jely dva těžké závody, z nichž každý má svá neopakovatelné specifika.

Úspěšný vstup Sun sport Teamu do seriálu závodu Efisan Skiroll Classic

15. 7. 2020

O víkendu 11.– a 12. července 2020, tedy o tři týdny později než v roce 2019, začal letošní již osmý ročník závodů na kolečkových lyžích Efisan skiroll classics. Pravda, první tři ročníky byly velmi komorní, o skutečně velkém prestižním podniku s celostátním dopadem a týmovou soutěží je možno mluvit až od čtvrtého ročníku v roce 2016, ale na to se historie obvykle neptá.

Složitá doba

17. 3. 2020

Vážení zákazníci,
Rádi bychom Vás stručně informovali, jak Sun sport funguje v této výjimečné době. Pandemii nepodceňujeme, dodržujeme všechna nařízení a doporučení vlády i zdravotníků. Věříme, že se vše v dohledné době vrátí do normálu. Zatím fungujeme v následujícím provizorním režimu:

Tagy